Пошук:
«Щедрий вівторок» в Центрі комплексної реабілітації

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, закликають робити добрі справи. Цього року «Щедрий вівторок» відзначають 30 листопада.
«Щедрий вівторок» – міжнародний благодійний рух, який об’єднує всю країну навколо добрих справ. Усі бажаючі можуть підтримати ініціативу, долучитись до волонтерської чи фінансової підтримки та розповісти про свої добрі справи у соціальних мережах. Так, 30 листопада 2021 року в Центр комплексної реабілітації «Родинний
затишок» завітали гості з Хмельницького закладу дошкільної освіти №29 «Ранкова зірка», директор Ольга Юріївна Дзядзін, вихователь-методист Людмила Броніславівна Бурбела, разом з вихователями та психологом.

Читати далі
Легалізація трудових відносин і підвищення рівня заробітної плати у пріоритеті міської влади

Днями в управлінні праці та соціального захисту населення за участю працівників фінансового управління проведено зустрічі з керівниками будівельних підприємств -підрядників, які виконують роботи на об’єктах Хмельницької міської територіальної громади за рахунок бюджетних коштів (будівництво доріг, облаштування прибудинкових територій, спорудження дитячих та спортивних майданчиків тощо).

Читати далі
Соціальне замовлення у громадах України

Асоціація сприяння самоорганізації населення в Кіровоградській області продовжує серію онлайн-розмов на тему впровадження та використання інструменту “соціальне замовлення” у громадах України. Цього разу в ефірі проговорено про практику використання інструменту у громаді міста Хмельницький.

Тут шляхом конкурсу обирають організації, що надаватимуть такі соціальні послуги як перевезення людей з інвалідністю “соціальне таксі” та переклад жестовою мовою для осіб із порушенням слуху та мовлення.
В ефірі говорили про те, як місту вдається залучати до конкурсу щоразу більшу кількість організацій та яким чином впровадження цього інструменту вплинуло на якість надання соціальних послуг у громаді.

Гостя ефіру: Людмила Марченкова, головний спеціаліст відділу організаційно – інформаційної роботи та взаємодії з об’єднаннями громадян управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.

Модераторка розмови: Алла Волошина, голова Асоціації сприяння самоорганізації населення в Кіровоградській області.

Відео можна передивитися за посиланням:

Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі

Щомісячна компенсація призначається фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг (далі – фізична особа, яка надає соціальні послуги) особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки (далі – соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі)  

Читати далі
Про затвердження паспорту бюджетної програми на 2021 рікВідповідно до Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року, №836, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 вересня 2014 року №1103/25880, засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації, протокол №29 від 04.11.2021 року було затверджено паспорт бюджетної програми на 2021 рік. Додатки додаються.
Читати далі
Волонтери в Центрі реабілітації “Родинний затишок”

Центр комплексної реабілітації «Родинний затишок» завжди відкритий для волонтерів, для людей яким не все одно, до проблем осіб з інвалідністю. Волонтерська допомога — один із важливих методів добровільної соціальної роботи. Ефективність якої залежить від рівня їх мотивації, підтримки професійної мотивації студентів, які навчаються на відділеннях чи факультетах соціальної роботи вищих навчальних закладів.

Читати далі
Привіт, це довідник безбар’єрності

Чи задумувалися ви, з якими труднощами стикаються батьки маленьких дітей? Наскільки складно підтягнути дитячий візочок сходами одній людині без сторонньої допомоги, зайти з ним до магазину, де немає пологого входу чи пандуса, або у транспорт без спеціального пониження? Про цю проблему ми не замислюємось, поки самі не стаємо батьками чи поки в нашому близькому оточенні не з’являються діти.

Читати далі
Інформація для мешканців громади
Rehabilitation clinic with elderly people and nurse.

Управління праці та соціального захисту населення ХМР оприлюднює інформацію про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг без зазначення персональних даних станом на 23.11.2021 року.

Додаток

Звіт про проведення моніторингу та зовнішньої оцінки якості соціальних послуг в Хмельницькій обласній організації українського товариства глухих

Відповідно ст..11 Закону України « Про соціальні послуги», Постанови КМУ від 01.06.2020 № 449 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг», Наказу Міністерства соцполітики України від 27.12.2013 № 904 « Про затвердження  Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг», Наказу управління праці та соціального захисту населення від 06.09.2021 № 231-В «Про утворення робочої комісії щодо проведення моніторингу  та зовнішньої оцінки якості соціальних послуг в УТОГ», організовано та проведено зовнішню оцінку якості надання соціальної послуги перекладу жестовою мовою, яка надавалася починаючи з 01.06.2021 згідно договору від 24.05.2021 № 266.

Читати далі