Пошук:
Благодійний проєкт «Коло турботи» відкрив гарячу лінію психологічної допомоги для батьків

«Чимало людей сьогодні переживають постійну тривогу, гнітючий страх за власне життя, тотальне спустошення та хронічну втому. Тому психологічний стан та психічне здоров’я є вкрай важливим. Особливо це стосується маленьких діток, які знаходилися під обстрілами, були змушені переховуватися в підвалах чи бомбосховищах або покинути свій дім та переїхати у безпечніші зони. Пережитий досвід матиме непоправний вплив на майбутнє дитини, який проявлятиметься у вигляді фізичного та/або психічного захворювання, проблемах у спілкуванні з оточуючими, невпевненості у власних силах, депресивних станах та навіть схильності до самогубства. Тому важливо діяти негайно. Виявляти ознаки такої травми та надавати професійну екстрену психологічну поміч», − зазначають організатори проекту.

Читати далі
Навчально-науковий Інститут менеджменту безпеки

вищого навчального закладу “Університет економіки та права “КРОК”

Запрошуємо на підвищення кваліфікації ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Читати далі
День фізичної культури та спорту

У системі заходів, що проводяться в Центрі реабілітації «Родинний затишок» спрямованих на зміцнення здоров’я, покращання фізичного  розвитку осіб з інвалідністю прагнення бути сильними, спритними, витривалими важливе місце займає – День фізичної культури та спорту.

На протязі дня  фахівці Центру проводили з підопічними різноманітні спортивні змагання, конкурси, естафети а також турнір з шахів.

Читати далі
Барви України у територіальному центрі

З гаслом  “Зупинись перехожий подивись на картину, як не любити таку Україну”.

На базі Університету третього віку, факультету “Живопис” створюємо черговий мурал, щоб сприяти у втіленні мрій та можливостей слухачів університету, висвітлити творчі здібності відвідувачів (які у собі приховуємо або соромимось відкрити), звернути увагу на чудовий внутрішній світ Українських людей,  прикрасити приміщення.

Здоров’я починається із психічного здоров’я

8-10 вересня  логопед Наталія Оліховська та психолог Наталія Мишківська –спеціалісти Хмельницького міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Школа життя»  взяли  очну участь у Міжнародній конференції з проблем психічного здоров’я,  що мала назву: “Переосмислення системи психічного здоров’я ”.

Читати далі
В очікувані Дня міста

15 вересня 2022 року Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Родинний затишок» з великою радістю прийняли гостей з Хмельницького обласного краєзнавчого музею Оксану Анатоліївну Мельничук завідувача відділу інформації й маркетингу та Світлану Петрівну Крижановську молодшого наукового співробітника з заходом на тему: «О, краю мій, моя земля!»

Читати далі
Щодо конкурсу на надання соціальної послуги “швидка допомога”

12 вересня 2022 року у приміщенні управлення праці та соціального захисту населення проведено засідання постійно діючої конкурсної комісії з питань здійснення соціального замовлення на надання соціальної послуги  з здійснення перевезення осіб, які не мають змоги користуватися транспортом загального користування  та є лежачими хворими «швидка допомога» за рахунок бюджетних коштів. В зв’язку із ненадходженням жодної пропозиції , Конкурсна комісія визначила конкурс таким, що не відбувся.

Оприлюднення інформації про проведення засідання конкурсної комісії з питань здійснення соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів
Відповідно до Наказу управління праці та соціального захисту населення від 15 серпня 2022 року № 281-В «Про проведення у 2022 році конкурсу на надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів»,  проводиться  визначення виконавця, який надаватиме соціальну послугу з перевезення осіб, які не мають змоги користуватися транспортом загального користування та є лежачими хворими «швидка допомога».
 Перше засідання відбудеться 12 вересня 2022 року на 14-00 годину, за адресою: вул. Проскурівського підпілля,32, другий поверх, каб.  № 20.
Читати далі
Супервізія в соціальній роботі

     Важливе місце в організації та проведенні сучасної соціальної роботи належить супервізії.

Супервізія – це надання допомоги, яка спрямована на аналіз й подолання професiйних труднощів, удосконалення організації роботи, підтримку мотивації до роботи, дотримання етичних норм та стандартів надання послуг, запобiгання виникненню професійного стресу та вигорання, забезпечення емоційної підтримки, пiдвищення професiйної кваліфікації.

    В ході тренінгу з працівниками відділення організації надання адресної натуральної допомоги обговорено питання щодо організації роботи, проблемні питання, які виникають під час роботи, заходи для профілактики емоційного вигорання працівників.

черговість надання реабілітаційних послуг
Управління праці та соціального захисту населення ХМР оприлюднює інформацію про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг без зазначення персональних даних станом на 01.09.2022 року.