Пошук:
Волонтери в Центрі реабілітації “Родинний затишок”

Центр комплексної реабілітації «Родинний затишок» завжди відкритий для волонтерів, для людей яким не все одно, до проблем осіб з інвалідністю. Волонтерська допомога — один із важливих методів добровільної соціальної роботи. Ефективність якої залежить від рівня їх мотивації, підтримки професійної мотивації студентів, які навчаються на відділеннях чи факультетах соціальної роботи вищих навчальних закладів.

Читати далі
Привіт, це довідник безбар’єрності

Чи задумувалися ви, з якими труднощами стикаються батьки маленьких дітей? Наскільки складно підтягнути дитячий візочок сходами одній людині без сторонньої допомоги, зайти з ним до магазину, де немає пологого входу чи пандуса, або у транспорт без спеціального пониження? Про цю проблему ми не замислюємось, поки самі не стаємо батьками чи поки в нашому близькому оточенні не з’являються діти.

Читати далі
Інформація для мешканців громади
Rehabilitation clinic with elderly people and nurse.

Управління праці та соціального захисту населення ХМР оприлюднює інформацію про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг без зазначення персональних даних станом на 23.11.2021 року.

Додаток

Звіт про проведення моніторингу та зовнішньої оцінки якості соціальних послуг в Хмельницькій обласній організації українського товариства глухих

Відповідно ст..11 Закону України « Про соціальні послуги», Постанови КМУ від 01.06.2020 № 449 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг», Наказу Міністерства соцполітики України від 27.12.2013 № 904 « Про затвердження  Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг», Наказу управління праці та соціального захисту населення від 06.09.2021 № 231-В «Про утворення робочої комісії щодо проведення моніторингу  та зовнішньої оцінки якості соціальних послуг в УТОГ», організовано та проведено зовнішню оцінку якості надання соціальної послуги перекладу жестовою мовою, яка надавалася починаючи з 01.06.2021 згідно договору від 24.05.2021 № 266.

Читати далі
Підвищення рівня професійності в “Родинному затишку”

Фахівці Центру комплексної реабілітації «Родинний затишок» приймають активну участь у вебінарах, в рамках проекту «Спільно» Асоціації міст України, який реалізується Дитячим фондом ООН, проводить серію національних вебінарів для органів місцевого самоврядування щодо організації в територіальних громадах соціального захисту, соціального забезпечення та захисту прав осіб з інвалідністю.

Читати далі
Профілактика бездомності

З метою виявлення та захисту бездомних та безпритульних осіб в осінньо – зимовий період Центром соціальної підтримки та адаптації проводяться заходи (рейди) для забезпечення раннього виявлення одиноко-проживаючих людей похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей, які опинились в СЖО, бездомних, безпритульних, бездоглядних.

Всі заходи  направлені на реінтеграцію бездомних мешканців – для  спрямування  на повернення бездомних та безпритульних громадян  до самостійного повноцінного життя.

Адреса Центра: Хмельницький, вул. Житецького, 22, тел. (03822) 75 29 76

Щоденна робота “Школи життя”

Не секрет, що всім дітям подобається малювати. Малювання розвиває у малюків дрібну моторику рук, а також сприяє швидкому засвоєнню різних кольорів та їх відтінків. Діти вчаться порівнювати предмети, тренують пам’ять, розширюють загальне сприйняття світу, розвивають пізнавальні процеси такі як увага та уява.

Під час малювання діти і граються, і вчаться одночасно. Не менш важливим фактором є те, що малювання знімає стрес. Подивіться, з яким настроєм дітки малюють! Вони зосереджені, уважні та… щасливі. І це для нас – найголовніше !

З повагою, адміністрація міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю ” Школа життя”

В Хмельницькій громаді запрацює притулок для осіб, які постраждали внаслідок домашнього насильства та насильства за ознакою статі

В Хмельницькій громаді створено притулок для осіб, які постраждали внаслідок домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Кошти на створення закладу було виділено за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та\або за ознакою статі. Хмельницька громада взяла участь у відповідному конкурсі і здобула фінансування у розмірі 2,5 млн грн на створення притулку. Відповідно до умов субвенції громада взяла на себе обов’язок на подальше утримання притулку та придбаних транспортних засобів за рахунок коштів місцевого бюджету.

Читати далі
Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації діє на базі терцентру

В Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) діє «Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації».

Пункт створено для надання мешканцям Хмельницької громади послуг, з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян, які частково або повністю втратили рухову активність у зв’язку з віком чи хворобою.

Читати далі