Пошук:
Вміння надати першу допомогу – врятовані життя в невідкладних ситуаціях

Працівники Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування розпочали навчальний курс із Домедичної допомоги на базі кафедри фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету.

Читати далі
Програму для кривдників реалізовує Хмельницький міський центр соціальних служб

Програма для кривдників – це комплекс заходів, що формується на основі результатів оцінки ризиків та спрямований на зміну насильницької поведінки кривдника, формування у нього нової, неагресивної психологічної моделі поведінки у приватних стосунках, відповідального ставлення до своїх вчинків та їх наслідків, зокрема до виховання дітей, на викорінення дискримінаційних уявлень про соціальні ролі та обов’язки жінок і чоловіків. Кривдник – особа, яка вчинила домашнє насильство у будь-якій формі.

Читати далі
Виплати для ВПО: як оформити на Хмельниччині й кому допомогу призупинять

З першого березня відбудуться зміни у виплатах для вимушених переселенців. Зокрема людям, які мають дохід понад 9 тисяч 444 гривні на одного члена сім’ї, виплати не продовжать.

Читати далі
Як сплачувати за проїзд в тролейбусі з 1 березня до 1 квітня 2024 року

Протягом березня місяця поточного року, у міському електричному транспорті буде функціонувати в тестовому режимі автоматизована система обліку оплати проїзду.

Читати далі
1 березня у хмельницьких тролейбусах запрацюють нові валідатори

Від завтра у Хмельницькому розпочинає роботу новий оператор автоматизованої системи обліку оплати проїзду «СІТІ КАРД СИСТЕМ».

Нагадаємо, що договір із старим оператором завершився 1 лютого. Відповідно, Хмельницька міська рада повинна була провести конкурс і обрати нового оператора електронного квитка в місті. За результатами конкурсу ним став оператор автоматизованої системи обліку оплати проїзду «СІТІ КАРД СИСТЕМ». Сьогодні у Хмельницькому відбулася презентація нового оператора.

Читати далі
Інформація щодо проєкту «Автошкола для осіб з інвалідністю»

Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1175 (зі змінами), одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема, забезпечення соціальної та професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Читати далі
Відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань ВПО

Сьогодні відбулося засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб, на яке була запрошена Наталія Опенко – представниця громадської організації «КримSOS». Громадська організація «КримSOS» є постійним партнером УВКБ ООН з 2014 року.

Читати далі
Увага! Прийом заяв на повернення коштів з гаманців електронних квитків продовжено

Для зручності мешканців, протягом березня місяця поточного року продовжено прийом заяв на повернення коштів з гаманців електронних квитків. Для написання заяв Ви можете звернутись за наступними адресами у м. Хмельницькому:

Читати далі
Компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна. Тренінг для отримувачів соціальних послуг Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування

Збройна агресія рф проти України, що триває з лютого 2014 року призвела до утворення великої кількості внутрішньо переміщених осіб, які досі не мають змоги повернутися до покинутого місця проживання через пошкодження чи руйнування житла.

Читати далі
“Телефон довіри” – цілодобова, анонімна соціально-психологічна підтримка

«Телефон довіри» – один із видів телефонного психологічного консультування. У складних життєвих ситуаціях звертайтесь на лінію соціально-психологічної підтримки «Телефону довіри» 067-133-15-50. «Телефони довіри» – дуже зручний винахід людства. У складній ситуації, коли допомога необхідна терміново та немає часу на поїздку до психолога, вночі або ж в інший час доби можна набрати номер телефону (067) 133-15-50 і висловити свої переживання, проблеми й отримати кваліфіковану консультацію психолога телефону довіри, підтримку, пораду і допомогу.

Читати далі