Пошук:
Мінветеранів оголошує набір на стажування у сфері цифрової трансформації ветеранської політики! 

Департамент цифрового розвитку та трансформації Міністерства у справах ветеранів України запрошує креативних, відповідальних та ініціативних спробувати себе в сфері IT, а саме стати частиною цифрової трансформації нашої країни, а в подальшому працювати з ветеранами та ветеранками. 

Читати далі
Запрошуємо хмельничан доєднатися до акції “Створи подарунковий бокс для наших воїнів”, яка організована до Дня Незалежності України

Збір подарункових боксів воїнам здійснюється в приміщенні управління торгівлі Хмельницької міської ради за адресою: вул. Грушевського, 88 та триватиме до 23.08.2024 р. Контактні телефони: 79-46-01, 65-61-26, 65-11-41, 65-84-49.

Постраждалі особи мають право на пільгове санаторно-курортне лікування строком на 18 календарних днів або на одержання компенсації

Постраждалі особи мають право на пільгове санаторно-курортне лікування строком на 18 календарних днів або на одержання компенсації не пізніше ніж через 12 місяців після звільнення з місць несвободи (пункт 10 Порядку).

Читати далі
До уваги пасажирів міського електричного транспорту

З 15 липня 2024 року перевезення пасажирів та їх багажу у міському електричному транспорті буде здійснюватися з безготівковою оплатою проїзду – виключно за допомогою автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

Читати далі
Громадська організація «Захист – об’єднання волонтерів» запрошує взяти участь у тренінгу «Особливості роботи та комунікації з військовими та ветеранами»

Комплексне навчання щодо особливостей спілкування та роботи з ветеранами та ветеранками є важливим кроком для підвищення обізнаності та компетентності працівників у сфері взаємодії з  ветеранами, які повертаються до цивільного життя. Це забезпечить готовність до ефективної підтримки ветеранів та сприятиме їхній успішній інтеграції у суспільство.

Читати далі
Запрошуємо громадян на особистий прийом

10 липня в приміщенні Комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №14 ім. І.Огієнка Хмельницької міської ради»  (вул. С. Бандери, 14/1) відбудеться особистий прийом громадян заступника міського голови КРИВАКА Михайла Михайловича.

Години прийому: від 14:00 до 16.00.

Майже три десятка осіб скористалися послугами новоствореного відділення кризової допомоги

З 15 квітня цього року на базі міського Центру соціальної підтримки та адаптації почало функціонувати відділення кризової допомоги. Станом на 1 липня послугами новоствореного відділення скористалися 27 осіб, 19 з яких – особи з числа внутрішньо переміщених. В установі опікуються людьми медичні сестри, соціальні працівники та психологи. Одночасно тут може проживати 30 осіб.

Читати далі
Хто отримує статус багатодітної сім’ї ?

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства»  – «багатодітна сім’я – сім’я, в який подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка)проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує».

Читати далі
Поліпшення комунікації влади та громади у мікрорайоні Ракове

Для поліпшення комунікації влади та громади у мікрорайоні Ракове 05 липня відбувся «круглий стіл» за участю працівників структурних підрозділів Хмельницької міської ради та мешканцями мікрорайону Ракове. Це вже одинадцята зустріч з жителями Хмельницької громади.

Читати далі