Пошук:
Єднання заради дії: про інтеграцію вимушених переселенців говорили на Форумі у Хмельницькому

Форум влаштували місцеві активісти і представники благодійного фонду “Стабілізейшн Суппорт Сервісез”. Під час зустрічі анонсували створення Ради внутрішньо переміщених осіб. І розповіли про програму “Єднання заради дії”, яка буде впроваджуватися протягом двох років. Крім цього, на форумі представили фотовиставку “Ти вдома”. У Форумі взяв участь Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Читати далі
Турбота про своє здоров’я – це обов’язок кожного.

Людські проблеми та їх вирішення є основним вектором діяльності працівників
соціальної сфери. В такому темпі буденного життя соціальні працівники часто залишають
поза увагою себе, свої потреби, особисте здоров’я. Найчастіше людина починає
замислюватися про свій спосіб життя і здоров’я, коли з’являється хвороба чи тимчасові
нездужання. Тому, турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, а повинна стати
обов’язковою справою, способом життя.
4 лютого щорічно відзначається Всесвітній день боротьби проти раку. За ініціативою
директора та профспілкового комітету Хмельницького міського територіального центра
соціального обслуговування 2 та 3 лютого 2023р. для жінок установ соціального захисту
населення була проведена акція: « Профілактика та раннє виявлення захворювань молочної
залози».
Для проведення безкоштовного огляду в приміщення територіального центру були
запрошенні лікарі – мамолог та гінекологи з Хмельницького міського перенатального центру,
які відгукнулись на участь у акції та провели кваліфіковане обстеження молочних та
щитовидної залоз представниць прекрасної статті. Близько 70 жінок прийняли участь у акції
та попіклувались про своє здоров’я.
По закінченню заходу лікарям пренатального центру висловлено вдячність та намічено
шляхи подальшої співпраці з метою запобігання та вчасного виявлення захворювань у жінок
територіального центру.

Альбом безбар’єрних рішень

Альбом безбар’єрних рішень – це практичний посібник для проєктувальників та архітекторів публічного простору, який рекомендує та на прикладах ілюструє, як міське середовище може бути дружнім до різних користувачів, зокрема й батьків з маленькими дітьми, людей старшого віку, людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Читати далі
Підсумки роботи управління за 2022р.

Реалізація завдань, покладених на управління праці та соціального захисту населення здійснюється 12 відділами, 7 підпорядкованими установами. Штатна чисельність працівників управління у 2022 році складала 153 особи, установ – 262 особи, загальна чисельність – 415 працівників.

      Забезпечено належні умови для роботи працівників, організовано поточні ремонти приміщень, придбано меблі та кондиціонери, безперебійна робота більше 150 одиниць комп’ютерної техніки, відповідний супровід програмних комплексів («Наш дім», «АСОПД/КОМТЕХ», «ЄДАРП», «Матеріальна допомога», «Соціальна громада», IT-Enterprise, ЄІССС- єдина інформаційна система соц.сфери). 

Читати далі
Життєво необхідні соціальні послуги, які можуть надаватися екстрено (кризово)

З метою виконання Постанови від 01.06.2020 № 587″ Про організацію надання соціальних послуг”, управлінням праці та соціального захисту населення було проведено аналіз змісту та потреб у соціальних послугаї, що можуть надаватися екстрено ( кризово), та згідно Наказу від 12.01.2023 № 29-В, розроблено перелік даних послуг.

Читати далі
Оприлюднення інформації про проведення засідання конкурсної комісії з питань здійснення соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів

Відповідно до Наказу управління праці та соціального захисту населення від 20 грудня 2022року № 839-В «Про проведення у 2023 році конкурсу на надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів»,  проводиться  визначення виконавців, які надаватимуть соціальні послуги.

 Перше засідання відбудеться 12 січня 2023 року на 10-00 ранку, за адресою: вул. Проскурівського підпілля,32, другий поверх, каб.  № 20. Реєстрація спостерігачів починається з моменту розміщення інформації на  даному сайті і триває до закінчення робочого дня (17-15год) 11 січня 2023року. Зареєструватися можна за допомогою заявки на електрону адресу: [email protected]   або особисто за адресою: вул. Проскурівська, 56, другий поверх, каб №14. Контактною особою з питань проведення конкурсу є секретар конкурсної комісії Марченкова Л.Г., контактний телефон: 0382 79 48 84.

До уваги отримувачів державних соціальних допомог

     27 грудня 2022 року Уряд ухвалив Постанову № 1460, якою вніс зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі» і від 7 березня 2022 р. № 214 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану».

Читати далі
Про зміну розрахунку соціальних нормативів для житлових субсидій на опалювальний період 2022-2023 р.

До управління праці та соціального захисту населення звертаються одержувачі житлових субсидій щодо зменшення розміру житлової субсидії або призначення її у нульовому розмірі на опалювальний період 2022-2023р.р.

        Управління праці та соціального захисту населення інформує, що зменшення житлової субсидії відбулось у звя’зку з відміною норми про збільшення на 50% соціальних нормативів у межах яких надається  субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, а саме для користування послугами з централізованого водопостачання та водовідведення, з постачання гарячої води, з постачання та розподілу природнього газу, електричної енергії, яка діяла в попередньому періоді для регіонів з «червоним» рівнем епідеміологічної  небезпеки на період карантину спричиненого коронавірусом.  Вказану норму відмінено постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041.

Адміністрація