Пошук:
Інформаційна кампанія системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни.

Хмельницька обласна військова адміністрація повідомляє, що Міністерство юстиції
України інформує про запуск інформаційної кампанії системи надання безоплатної
правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни.

Читати далі
Пункт Прокату технічних та інших засобів реабілітації

Пункт Прокату технічних та інших засобів реабілітації Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування надає в тимчасове користування засоби реабілітації особам похилого віку та особам з інвалідністю та іншим окремим категоріям, які за станом здоров’я їх потребують.

Читати далі
Як реагувати на насильство в умовах війни – круглий стіл у Хмельницькому

У Хмельницькому представники органів влади та місцевого самоврядування, правозахисники та правоохоронці, працівники соціальних служб та громадські активісти обговорили, як реагувати на насильство в умовах війни, зокрема на сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом (СНПК), та як допомагати постраждалим. Розповідали про уже напрацьовані механізми та вказували на наявні проблеми, зокрема й на необхідність удосконалення законодавства.

Читати далі
Перший день літа у центрі « Родинний затишок»

Перші дні літа – це особливі моменти, які уособлюють світло, тепло та оновлення. Природа розквітає у всій своїй красі, а дні стають довшими та яскравішими, настає час радості та веселощів.

Читати далі
Щодо перепідготовки та підвищення кваліфікації ветеранів/ветеранок

Міністерство у справах ветеранів України надсилає інформацію щодо спроможностей організації перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців державними закладами професійної освіти, які знаходяться у сфері управління Міністерства аграрної політики України, та контакти їх керівників, що додаються.
Рекомендуємо для організації співпраці в частині реалізації заходів із зазначеного напряму ознайомитися із зазначеними державними закладами професійної освіти у додатку.


Інформація щодо наявності на складі  управління праці та соціального захисту населення  Хмельницької міської ради бувших у використанні технічних та інших засобів реабілітації

На складі управління праці та соціального захисту населення  Хмельницької міської ради, за адресою: Хмельницький, вул. Зарічанська, 14/4,  для  забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення засобами реабілітації є в наявності бувші у використанні ліжка з електроприводом та крісла колісні з електроприводом. Вироби надаються особам з інвалідністю  на  підставі заяви та документів, передбачених п.14 Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року № 321.

За додатковою інформацією звертатись за тел. +380673809039.

Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг

Мінсоцполітики продовжує активне впровадження та наповнення Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг у частині обліку надавачів соціальних послуг. 

Для внесення до Реєстру надавач соціальної послуги повинен звернутися до реєстратора з відповідними документами, із переліком яких можна ознайомитися в постанові Кабінету Міністрів України №99 від 21.01.2021 року «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг».

Читати далі
Підготовка до відкриття позаміського дитячого закладу “Чайка”

Працівники загального відділу, як і всі працівники управління праці та соціального захисту населення, приймають активну участь у підготовці до відкриття позаміського дитячого закладу “Чайка”, яке відбудеться 01.06.2023, у день захисту дітей.

Інформація для осіб, що отримували в 2022 році пільги на житлово-комунальні послуги в грошовій безготівковій формі.

Згідно із постановою від 18.04.2023 № 340 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій», пільговики можуть отримати не виплачені суми пільг.

Ідеться про кошти, що обліковувалися на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня 2022 року, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, облік яких припинено 20 грудня 2022 року і які було повернуто АТ «Ощадбанк» на рахунок Мінсоцполітики.

Читати далі
Державна служба зайнятості пропонує скористатися програмами з надання компенсацій на оплату за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб
  1. Програма з надання роботодавцям компенсацій на оплату праці за працевлаштованих зареєстрованих безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб (постанова КМУ від 08 вересня 2015 року №696).
  2. Програма з надання роботодавцю компенсацій витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій час воєнного стану в Україні (постанова КМУ від 20 березня 2022р. №331)

Більше інформації на сайті Державного центру зайнятості у розділі «роботодавцям».

Довідки за телефоном : (0382)79-57-40, (093)027-05-11. Телеграм чат «Підтримка ДСЗ Хмельницький» http:t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky