Пошук:
ВИПУЩЕНО СЕРІЮ ДРУКОВАНИХ МАТЕРІАЛІВ «ПРАВОВА ДОПОМОГА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

Вийшла друком серія з 12 інформаційних матеріалів «Правова допомога в умовах воєнного стану», щоб допомогти людям в Україні краще орієнтуватися у змінах законодавства та розв’язувати свої питання правового характеру під час війни.

Серія складається з 5 листівок, 6 буклетів та плаката з інформацією, за якою клієнти найчастіше звертаються до системи безоплатної правової допомоги під час воєнного стану. Насамперед це теми телефонних звернень за «гарячим» телефонним номером 0 800 213 103, а також звернень до мережі бюро правової допомоги та консультаційних пунктів, роботу яких юристи бюро забезпечують.

Читати далі
Про заходи спрямовані на зменшення ризиків для життя.

На виконання доручення Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 26 квітня 2022 року № 22/7.3-1945-22 про реалізацію заходів, спрямованих на зменшення ризиків для життя та здоров’я населення від мін та вибухонебезпечних предметів управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської територіальної громади, розміщує інформацію та відео матеріал. 
         Відео можна взяти за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=Nn4ievKMRz0

https://drive.google.com/file/d/1CXKYZpSg7z9rkcIq3DLOu05Hzs00Rufp/view

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення посади директора Хмельницького міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Школа життя»

Відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» Хмельницька міська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Хмельницького міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Школа життя».

Читати далі
Платформа єДопомога допомагає кожному

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової
трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за
фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога

Читати далі
ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) про діяльність з надання соціальних послуг за 2021 рік

Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (надалі – територіальний центр) є комунальною установою, створеною Хмельницькою міською радою для надання соціальних послуг мешканцям Хмельницької міської територіальної громади.

            Територіальний центр є комунальною установою, яка відноситься до сфери управління Управління праці та соціального захисту населення.

            Юридична та фактична адреса установи: 29015 м. Хмельницький, вул. перемоги, 7-А.

Життя в територіальному центрі продовжується

Події, що відбуваються в Україні не залишають байдужих. Хтось приймає у себе рідних, що вимушені покинути рідні домівки, хтось займається волонтерством, а деякі наші факультети Університету третього віку по можливості продовжують працювати, а слухачі, що їх відвідують та викладачі допомагають один одному справитись з емоційною напругою, відволіктись.

Читати далі
ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ

Великдень – одне з найважливіших християнських свят із нагоди воскресіння спасителя Ісуса Христа, яке цьогоріч припадає на 24 квітня.

Традиційно, напередодні свята, соціальні робітники допомагають нашим клієнтам готуватися до нього. Це – прибирання осель, обробка присадибних ділянок, придбання та доставка продовольчих, промислових, господарських товарів тощо.

Читати далі
Благоустрій на території центру

Від 1 квітня до 1 травня у Центрі комплексної реабілітації «Родинний затишок» триває місячник санітарної очистки та благоустрою території. Традиційно навесні місячник оголошується для покращення санітарного стану території після зими, проведення Дня довкілля та підготовки до Великодня

Читати далі
Щоденна робота  «Родинного затишку»

Станом на 29.03 адміністрація Центру «Родинний затишок» працює в посиленому режимі в період воєнного стану.

Центр дуже вдячний для голови ХОБФ «Карітас» о.Івана Данкевича та волонтерів Юрія з Зоряною. Які допомогли у волонтерській допомозі для переселенців з різних міст України.

Читати далі