Пошук:
Центр соцпiдтримки
Хмельницький мiський центр соцiальної пiдтримки та адаптацiї
Мета та завдання
Хмельницький міський центр соціальної підтримки та адаптації (Центр) – цілодобовий заклад соціального захисту населення, діяльність якого спрямована на ведення обліку, надання широкого спектру соціальних послуг, з наданням притулку та здійснення соціального супроводу та адаптації і допомоги бездомним особам, особам з місць позбавлення волі, внутрішньо - переміщеним особам та іншим соціально незахищеним верствам населення, які потрапили в складні життєві обставини та потребують соціального захисту.
Організація діяльності Центру
Для забезпечення комплексного підходу до надання соціальних послуг бездомним (безпритульним) особам та для відновлення цілісності особистості центр співпрацює з іншими закладами соціального захисту для бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, громадськими, благодійними, релігійними організаціями.

 

У Центрі діють такі структурні підрозділи:

- адміністрація;

- відділення нічного перебування;

- відділення підтриманого проживання (соціальний готель) та соціальної реінтеграції ;

- відділення кризової допомоги.

 

Кількість бездомних осіб у відділенні нічного перебування складає - 50 осіб.

 

При відділенні нічного перебування функціонує банк одягу та взуття (гуманітарна допомога).

 

Відділення підтриманого проживання (соціальний готель) розраховано на проживання 32 осіб. Житлові приміщення у соціальному готелі надаються відповідно до наявності вільних місць з розрахунку 1 ліжко/місце на людину.

 

Відділення кризової допомоги розраховано на проживання 30 осіб. Ліжко – місця надаються відповідно до наявності вільних місць з розрахунку 1 ліжко/місце на людину.

Умови та порядок надання послуг
Центр надає послуги бездомним особам, які досягли 18-річного віку, у тому числі бездомним особам з неповнолітніми дітьми, які постійно на законних підставах проживали, а після втрати житла або права на житло продовжують проживати на території України, а також іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах проживають на території України.

 

Обсяг наданих клієнту послуг залежить від його індивідуальних потреб та конкретних умов, які сприяють реінтеграції.

 

Припинення надання послуг Центру здійснюється за бажанням клієнта або за рішенням директора Центру у разі порушення клієнтом правил внутрішнього трудового розпорядку.

 

Безстрокове проживання в Центрі не допускається.

 

Послуга з тимчасового проживання в соціальному готелі надається на платній основі. Розмір оплати встановлюється відповідним договором, який укладається з клієнтом.

Як отримати послуги Центру?

 

Для отримання послуги необхідно звернутись у Хмельницький міський центр соціальної підтримки та адаптації за адресою:
м. Хмельницький, вул. Житецького, 22 (мікрорайон Ружична, поруч Автостанція №5).
Телефони : (0382) 75-29-86 (приймальня), 67-51-13 (бухгалтерія), 67-18-88 (чергові).
Необхідні документи
  • заява (встановленого зразка);
  • паспорт (при наявності)
Графік роботи
Заклад працює цілодобово