Пошук:
Зустріч з ветеранами у територіальному центрі

З метою налагодження співпраці з ветеранськими громадськими організаціями представники  територіального центру соціального обслуговування провели ряд робочих зустрічей. Заходи відбулися з  ветеранами Південно -Західного мікрорайону міста, представниками ветеранської організації «Заріччя», а також волонтерами Хмельницької міської організації ветеранів України, яку очолює Садиков Габтульмунер Мухамедович.

Читати далі
ТУРБОТА ПРО ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

Міська влада та Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування постійно дбають про людей похилого віку, осіб з інвалідністю, про тих, хто опинився в складних життєвих обставинах.

          Особливої уваги та підтримки потребують довгожителі територіальної громади, ті, хто досяг 90–річного віку. Днями, працівники територіального центру завітали в гості до Гурніцької Галини Степанівни, якій в  цьому році виповнився 101 рік.

           Директор установи Дмитро Старцун переказав найкращі побажання Галині Степанівні від Хмельницького міського голови Олександра Симчишина та передав продуктовий набір, який стане суттєвою допомогою  господині.

        В подальшому, наша довгожителька буде знаходитись на обслуговуванні в територіальному центрі та отримувати необхідні їй соціальні послуги.

Проведення фокус групи для планування соціальних послуг в громаді

В рамках дослідження оцінки потреб Хмельницької міської територіальної громади та конкретних її мешканців у соціальних послугах  було проведено зустріч(фокус група) з представниками сімей, які опинилися у СЖО. Зустріч проходила на території Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читати далі
Вдячність людям доброї волі.

Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування висловлює вдячність людям доброї волі, які роблять добрі справи, не чекаючи подяки чи винагороди. Ці люди – волонтери з усього світу.

Ми отримали допомогу ліжками, матрацами, столами, стільцями, засобами реабілітації (інвалідні візки, ролатори) та засобами гігієни.  Дякуємо волонтерам організації Stichting WHOE Apeldoorn з Нідерландів, яка зібрала та доставила нам благодійну допомогу, її керівнику Herman Garritsen, заступнику Erik Zitter.

Окрема подяка нашій землячці з Хмельниччини Ангеліні Кучерук, яка проживаючи в Нідерландах координувала роботу з організації надання благодійної допомоги в Хмельницьку територіальну громаду та Наталії Каритун, яка допомогла отримати благодійну допомогу.

«Школа життя» дякує за допомогу!!

Кілька днів тому ми отримали гуманітарну допомогу з польського міста Bystra, яку зібрала та передала нам Małgorzata Kujawska-Zemła.

               Допомога від європейських друзів включала: засоби санітарії та гігієни, дитячий одяг, іграшки, книги, кольоровий папір та олівці, розмальовки, фарби, пластилін. Наші добродії передали також інвалідний візок для пересування.

               Добро не забувається ніколи! Ми завжди пам’ятатимемо Ваші добрі серця, наповнені милосердям!

               Дякуємо щиро за турботу про наших особливих діток і зичимо новим друзям миру та міцного здоров’я. Нехай Всевишній оберігає Вас та обдаровує ще більшими щедротами! Дякуємо також небайдужій хмельничанці Христині Адашкевич, яка зуміла організувати зв’язок Україна – Польща та подбати, аби Хмельницький Центр “Школа життя” отримав гуманітарну підтримку з-за кордону.

Проведення фокус групи для планування соціальних послуг у громаді.

В рамках дослідження оцінки потреб Хмельницької міської територіальної громади та конкретних її мешканців у соціальних послугах  було проведено зустріч(фокус група) з батьками, які виховують дітей з особливими освітніми потребами. Зустріч проходила на території Центру реабілітації дітей з інвалідністю “Школа життя

Читати далі
Євросоюз та МОМ  розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної політики України запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

Читати далі
Злагоджена співпраця установ – запорука  якісно наданих послуг

Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям похилого віку, особам з інвалідністю, ліжковим хворим та тим, хто гостро потребує соціальної допомоги, а саме: догляду вдома, адресної натуральної допомоги, денного, цілодобового тимчасового перебування та послуг пункту прокату засобів реабілітації.

Читати далі