Пошук:
Як самостійно дізнатися чи призначена субсидія?

У першій частині інтерв’ю міністр соціальної політики Марина Лазебна  пояснила, чи мають право на субсидію власники кількох житлових приміщень, безробітні, іноземці. У продовженні розмови Марина Лазебна розповідає, як розраховується розмір субсидії та чи можна самостійно дізнатись про її призначення й що робити, коли вимагають повернути вже виплачені гроші.

Читати далі
Держава вдесятеро збільшує фінансування розвитку соціальних послуг у громадах

У наступному році Мінсоцполітики значно збільшить фінансування розвитку соціальних послуг у громадах. Про це повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час засідання «круглого столу» «Регіональна практика реалізації державної політики у сфері захисту прав дітей на прикладі громад Вінницької області», який відбувся за участю керівництва області, районних державних адміністрацій та громад, фахівців соціальної галузі, громадських організацій.

Читати далі
Держава допоможе безробітним стати підприємцями

З 1 січня 2022 року безробітні малозабезпечені зможуть отримати фінансову допомогу від держави для започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (“Рука допомоги”), розробленої Міністерством соціальної політики України.

На реалізацію цієї програми у прийнятому Верховною Радою держбюджеті на наступний рік передбачено близько 100 млн грн.

Читати далі
Новорічний карнавал в «Родинному затишку»

В Центрі комплексної реабілітації «Родинний затишок» 29 грудня 2021 р. відбулося казкове дійство, якого так довго чекали наші підопічні – «Новорічний карнавал»! Самий – найголовніший бал! Найголовніший бал
на рік!Всі його так довго чекали та з великим захватом обираючи вбрання під казкові, новорічні образи.

Читати далі
Гостинний день в Центрі комплексної реабілітації «Родинний затишок»

28 грудня 2021 р, в Центрі реабілітації був надзвичайно емоційний та гостинний зимовий день. До нашого закладу завітали, в першу чергу, добрі люди, чарівні жінки, які подарували підопічним Центру комплексної
реабілітації своє тепло душі, щирі посмішки, приділили їм свою увагу, погравши з ними у розважальні ігри, під святкову музику, адже принесли для кожного підопічного спортивні м’ячі та сувенірні подарунки до
новорічних свят. Цими чарівними жінками були завідуючі секторів та головні спеціалісти Головного управління національної соціальної сервісної служби в Хмельницькій області, під керівництвом Інни Петрівни Ящук,
начальника даного управління.

Читати далі
Інформація для мешканців Хмельницької громади щодо компенсаційних виплат

З 01.01.2020 набув чинності Закон України «Про соціальні послуги» відповідно до якого фізичні особи, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності, можуть надавати соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг отримувачам соціальних послуг з числа членів своєї сім’ї, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права і обов’язки та є, зокрема, невиліковно хворими, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватись та самообслуговуватись, а 23.09.2020 Урядом було прийнято постанову № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» (набрала чинності 25.09.2020).

Читати далі
Відкрили соціальний притулок для людей, що постраждали від насильства в сім’ї

Це місце, адресу якого не називаємо. Тут людина чи сім’я може мешкати деякий час.

Вартість проєкту – 2,5 млн грн. Знайшли приміщення, капітально відремонтували, замінили мережі, закупили техніку, меблі, посуд, встановили дитячий майданчик. В рамках проекту також створили мобільну бригаду для реагування на виклики, для неї придбали автомобіль.

В центрі працюватиме 9 осіб, троє з яких – мобільна бригада, що виїздить безпосередньо до тих, хто постраждав. Така бригада працює вже місяць і мала 25 виїздів.

Оголошення про проведення у 2022 році конкурсу на надання соціальної послуги перекладу жестовою мовою за рахунок бюджетних коштів.

Відповідно до Наказу управління праці та соціального захисту населення від  16.12.2021 № 310-В « Про проведення у 2022 році конкурсу на надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів», проводиться визначення виконавця, який надаватиме послугу перекладу жестовою мовою.

            Текст оголошення та  детальну інформацію можна отримати в Додатках 1, 2, 3, 4.

Оголошення про проведення у 2022 році конкурсу на надання соціальної послуги супровід осіб з інвалідністю по зору 1 групи за рахунок бюджетних коштів.

Відповідно до Наказу управління праці та соціального захисту населення від  16.12.2021 № 310-В « Про проведення у 2022 році конкурсу на надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів», проводиться визначення виконавця, який надаватиме послугу супроводу осіб з інвалідністю по зору 1 групи.

            Текст оголошення та  детальну інформацію можна отримати в Додатках 1, 2, 3, 4.

Оголошення про проведення у 2022 році конкурсу на надання соціальної послуги «соціальне таксі» за рахунок бюджетних коштів.

Відповідно до Наказу управління праці та соціального захисту населення від  16.12.2021 № 310-В « Про проведення у 2022 році конкурсу на надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів», проводиться визначення виконавця, який надаватиме послугу здійснення перевезення осіб з інвалідністю 1 групи в тому числі хронічною нирковою недостатністю (потребують гемо – або перітоніального діалізу), дітей з інвалідністю, які не пересуваються  на візках «Соціальне таксі».

            Текст оголошення та  детальну інформацію можна отримати в Додатках 1, 2, 3, 4.