Пошук:
Дитинство не втрачай !

Дитинство — чарівний світ, де збуваються усі мрії, бажання, забаганки. Люди розуміють цю істину тільки в дорослому віці. Тож Рекреаційний центр «Берег надії» продовжує літнє оздоровлення дітей, з 24 червня розпочався заїзд дітей учасників бойових дій.

У реаліях сьогодення нам необхідно створити для дітей найвеселіше, найбезтурботніше, найцікавіше дитинство. Час незабутніх моментів, щирості та радості.

Інформація стосовно надання матеріальної грошової допомоги особам, які на момент підриву рф греблі Каховської ГЕС проживали/були зареєстровані задекларовані в населених пунктах, що розташовані в районі підтоплень Миколаївської та Херсонської областей
  • Чи маю я право отримати допомогу, якщо виїхав із зони підтоплення ДО підриву  ГЕС і ДО затоплення мого населеного пункту?

Одноразова матеріальна грошова допомога сплачується громадянам, які на момент підриву Каховської ГЕС безпосередньо проживали/знаходились у житлових будинках в зоні затоплення. Переважна більшість  з них евакуювалися екстрено, часто – залишивши абсолютно всі речі і майно. Тому фокус державної підтримки спрямований на надання допомоги саме їм.

Зауважимо, що ті, хто мав змогу виїхати раніше (до катастрофи на Каховській ГЕС), могли і можуть надалі оформити щомісячну грошову допомогу на проживання для внутрішньо переміщених осіб від держави.

Зразок заяви на оформлення грошової допомоги:

Читати далі
З виходом на заслужений відпочинок!!

Колектив управління праці та соціального захисту населення привітав із виходом на заслужений відпочинок Корнієнко Аллу Євгеніївну, начальника відділу з нагляду за правильністю призначення(перерахунку) та виплати пенсій, яка віддала роботі у соціальній сфері 28 років.

Ковтком свіжого дихання, початком нового вільного життя для вас нехай стане вихід на пенсію. Нехай цікаві відкриття проженуть нудьгу, старі друзі додадуть позитивних емоцій, а радісні події зроблять ваші дні дивовижними і різноманітними.

Мрійте і втілюйте мрії, любите і творіть, адже попереду ще довга, прекрасна життя.

З повагою, колектив УПСЗН.

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ТЕРЦЕНТРІ ПРАЦЮЄ КАБІНЕТ ДЛЯ ЗАНЯТЬ ФІЗИЧНИМИ ВПРАВАМИ

Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування надає широкий спектр послуг. Найпопулярнішими заходами відділення денного догляду та соціальної адаптації є заняття фізичними вправами, допомога у виконанні лікувальних фізичних вправ, в тому числі масаж та спостереження за виконанням рекомендацій лікарів, відповідно до медичних показань, а саме: міостимуляція, масаж на ліжках-масажерах, апаратний масаж ніг, дарсонвалізація, процедура апаратом Коробова.

Читати далі
Портал Дія.Цифрова освіта створює можливості здобуття професії через Інтернет

Володіти цифровими навичками — це вимога сьогодення.

Міністерство цифрової трансформації України створило Єдиний державний веб-портал цифрової освіти Дія.Цифрова освіта.

Веб-портал цифрової освіти призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет. Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар’єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач Дія.Освіта може створити персональну траєкторію навчання, вибравши ті навички, які цікавлять найбільше, щоб отримати персоналізовані освітні серіали. Для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії – на основі відповідей користувачу будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних вакансій. Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка – від дата-аналітика до баристи, від таргетолога до пекаря, від тестувальника програмного забезпечення до пакувальника. Пріоритет на професіях, що мають попит на ринку праці.

Також на Дія.Освіта можна переглядати освітні серіали із цифрової грамотності чи кібербезпеки. Усі вони є безоплатними та доступними всім охочим. І завжди такими залишатимуться.

Проведено захід на тему “Відновлення втрачених документів в умовах війни”

За сприяння та ініціативи БО «БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» в Центрі соціальної підтримки та адаптації проведено захід на тему “Відновлення втрачених документів в умовах війни”, на який завітали: голова польового офісу (Чернівці) Управління Верховного Комісара у справах біженців ООН Катерина Савицька, представники Департаменту соціального захисту населення ОДА, внутрішньо – переміщені особи, з числа клієнтів Центру, котрі зіткнулися з проблемою відновлення втрачених документів державного зразка.

Гості детально ознайомили присутніх із алгоритмом відновлення документів та іншими особливостями у вказаній сфері.

   Директор Центру поінформував присутніх про проведену роботуфахівцями Центру, а саме: з початку поточного року надано допомогу у відновленні: 4 паспортів, 14 свідоцтв про народження, 7 свідоцтв про шлюб, 9 свідоцтв про розірвання шлюбу, 5 ідентифікаційних кодів, 27 осіб зареєстровано за юридичною адресою; окреслив найбільш проблемні питання з якими приходиться зустрічатися у зазначеній роботі.

Сторони домовилися про подальшу тісну співпрацю та спільну допомогу особам котрі потребують такої допомоги

Підходить до завершення робота групи психологічної підтримки центром соціальних служб на основі динамічних вправ . За основу були взяті елементи з практик кружляння.

Підготовка до кружляння має терапевтичні ефекти, а саме:

– усвідомлення і корекція емоційного плану;

– управління думками;

– формування навику контролю за увагою.

Під час роботи групи учасники спостерігали зміни в відношенні до себе, до свого реагування на події життя і просто надихалися процесом.

Харчування у Свято-Георгіївському храмі

Пріоритетними завданнями управління є підтримка осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Працівниками управління безпосередньо приймається участь у роздачі виїзного безкоштовного харчування, за адресою: м. Хмельницький, вул. Івана Франка, Свято-Георгіївський храм.

День батька

Батько – слово, що його вимовляємо з повагою, Любов’ю та ніжністю, усвідомлює кожна людина, що з’явилась в цей світ. Батько, як і матір звучить поважно і захищає у будь-яку скрутну хвилину. «Вся сім’я вмісті й душа на місці» так твердить тисячолітня народна мудрість, котру важко заперечити. Сім’я – це батько, мати і діти, які живуть разом.  

Читати далі
Хаб для ветеранів/ветеранок у Хмельницькому

Громадська організація «Легіон Нескорених» була створена з метою допомоги ветеранам АТО, ООС, воїнам російсько-Української війни, для полегшення соціальної адаптації, психоемоційної та фізичної реабілітації військовослужбовців та членів їх сімей.

Читати далі