Пошук:
Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг

Мінсоцполітики продовжує активне впровадження та наповнення Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг у частині обліку надавачів соціальних послуг. 

Для внесення до Реєстру надавач соціальної послуги повинен звернутися до реєстратора з відповідними документами, із переліком яких можна ознайомитися в постанові Кабінету Міністрів України №99 від 21.01.2021 року «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг».

Читати далі
Підготовка до відкриття позаміського дитячого закладу “Чайка”

Працівники загального відділу, як і всі працівники управління праці та соціального захисту населення, приймають активну участь у підготовці до відкриття позаміського дитячого закладу “Чайка”, яке відбудеться 01.06.2023, у день захисту дітей.

Інформація для осіб, що отримували в 2022 році пільги на житлово-комунальні послуги в грошовій безготівковій формі.

Згідно із постановою від 18.04.2023 № 340 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій», пільговики можуть отримати не виплачені суми пільг.

Ідеться про кошти, що обліковувалися на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня 2022 року, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, облік яких припинено 20 грудня 2022 року і які було повернуто АТ «Ощадбанк» на рахунок Мінсоцполітики.

Читати далі
Державна служба зайнятості пропонує скористатися програмами з надання компенсацій на оплату за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб
  1. Програма з надання роботодавцям компенсацій на оплату праці за працевлаштованих зареєстрованих безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб (постанова КМУ від 08 вересня 2015 року №696).
  2. Програма з надання роботодавцю компенсацій витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій час воєнного стану в Україні (постанова КМУ від 20 березня 2022р. №331)

Більше інформації на сайті Державного центру зайнятості у розділі «роботодавцям».

Довідки за телефоном : (0382)79-57-40, (093)027-05-11. Телеграм чат «Підтримка ДСЗ Хмельницький» http:t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky

До уваги жінок громади!

29 травня в Центр реабілітації «Родинний затишок» завітали представниці громадської організації «Подільський центр «Гендерна рада» Наталія Савіцька та Наталія Кошай, які розповіли про відкриття гінекологічного кабінету безбар’єрного доступу в обласному перинатальному центрі та в Хмельницькій міській лікарні.

Читати далі
ВІД ВОЇНА ДО ФЕРМЕРА: ШКОЛА СІМЕЙНОГО ФЕРМЕРСТВА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ

Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних
територіальних громад» у партнерстві з Національною асоціацією сільськогосподарських
дорадчих служб України запрошує ветеранів чи ветеранок війни, які мають намір створити
фермерське господарство на безкоштовний навчальний курс «Основи сімейного фермерства
і кооперації для ветеранів та ветеранок».

Читати далі
Будівництво надгробків на могилах Героїв, що загинули захищаючи незалежність, суверенітет  і територіальну цілісність України.

Управління  праці та соціального захисту населення спільно з СКП «Хмельницька міська ритуальна служба» (за участі ТОВ «Хмельницькагропроект» та КП «Технагляд») здійснює будівництво на кладовищах, розташованих на території Хмельницької міської територіальної громади надгробків на могилах Героїв, що загинули захищаючи незалежність, суверенітет  і територіальну цілісність України

Читати далі
Продовження воєнного стану в Україні

Нагадуємо, що відповідно до Закону від 07.02.2023 № 2915-IX воєнний стан було продовжено до 20 травня 2023 року.

            2 травня ВРУ прийняла за основу та в цілому, а 18 травня Президент підписав:

            – Закон №3057-IX (законопроєкт № 9259) «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні». Ним передбачено продовження строку дії воєнного стану в Україні з 05 години 30 хвилин 20 травня 2023 року строком на 90 діб;

            – Закон №3058-IX (законопроєкт № 9260 ) «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку проведення загальної мобілізації». Згідно з ним строк проведення загальної мобілізації продовжується з 20 травня 2023 року на 90 діб. Строк дії воєнного стану та мобілізації в Україні продовжується з 05 години 30 хвилин 20 травня 2023 року строком на 90 діб, тобто до 18 серпня 2023.