Пошук:
До уваги внутрішньо переміщених осіб!!!
Автоматичне продовження  терміну дії платіжних карток  Акціонерного товариства  «Державний ощадний банк України» для виплати щомісячної  адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам припиняється.
            Для відновлення дії картки потрібно особисто звертатися до відділень  Ощадбанку.
Гості з м.Кременчук у «Родинному затишку»

21 січня 2022 р. до Центру реабілітації «Родинний затишок» з робочим візитом по обміну досвідом завітала делегація з м. Кременчук, голова громадської організації «Кременчуцьке міське товариство людей з інвалідністю» Кунавіна Катерина Генадіївна та помічник голови ГО Жмеренецька Алла Олександрівна в супроводі заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Юрія Коновалова.

Читати далі
Гарячі обіди на колесах

На виконання міських заходів щодо забезпечення одноразового гарячого безкоштовного харчування осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах та відповідно до положення про порядок організації безкоштовного харчування бездомних громадян міста, міським центром соціальної підтримки та адаптації запроваджено проєкт «Гарячі обіди на колесах» по мікрорайонах міста.

Читати далі
Відновлення роботи Університету третього віку

На базі Хмельницького територіального центру соціального обслуговування діє Університет третього віку. Заклад створено в 2017 році за ініціативи міського голови Олександра Симчишина. Після новорічно-різдвяних канікул, з 17 січня, Університет відновив роботу та запрошує нових абітурієнтів на навчання. І хоча навчальний рік починається у вересні, проте зараз теж можна долучитися до груп, які займаються. Відвідувачами курсів можуть бути особи пенсійного віку, що проживають у Хмельницькій міській територіальній громаді. Навчання безкоштовне.

Читати далі
Хмельничанка відсвяткувала сторічний ювілей

 14 січня 2022 року вітання з нагоди 100-річного ювілею приймала Крисіна Домка Петрівна.

        Народилась Домка Петрівна у м. Хмельницький (м-н Лезневе).  За сто років пережила чимало – у роки Другої світової війни працювала санітаркою у військовому шпиталі,  після її закінчення працювала у совхозі ім. Щорса.

        Нагороджена орденами та медалями за роботу в період Другої світової війні та за плідну працю у післявоєнні роки.

         Виростила  двох синів та трьох дочок має люблячих онуків та правнуків.

         Вітаємо Домку Петрівну з поважною датою  та висловлюємо  заслуженій ювілярці слова глибокої вдячності та поваги, бажаємо міцного здоров’я.

Басейн «СКЦ Плоскирів» пропонує комфортний та оздоровчий відпочинок

Спортивно-розважальний центр з плавальним басейном СКЦ «Плоскирів» є популярним серед хмельничан, які люблять плавання та приділяють увагу власному здоров’ю. Так, протягом 2021 року зафіксовано 46593 відвідування, що в середньому складає 3882 відвідування на місяць.

Читати далі
Інформація для мешканців громади.

Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість протягом 2021 року.

Фінансова підтримка громадських організацій на інші видатки за 2021 рік.

ВІТАННЯ З 95-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Приймали найщиріші  вітання з 95-річним ювілеєм  мешканки Олешинської  територіальної громади:   Корецька Зінаїда Іванівна  та Цось Надія Іванівна від представника управління праці та соціального захисту населення, Коновалова Ю.В.

Визначено переможців конкурсу здійснення соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів послуг

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ   

Засідання постійно діючої конкурсної комісії з питань здійснення соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів

11 січня  2022 року                                                                                     м. Хмельницький

                                                                                                                      вул. Проскурівського

                                                                                                                      підпілля,32, каб. 20

Читати далі
Новорічні дні у “Берег надії”

Початок нового року, початок нових поставлених цілей і нових перемог!!! Рекреаційний центр “Берег надії” радий вітати у цьому році перший заїзд, який символічно розпочинає плідну працю центру.

4.01.2022 до нас заїхали на оздоровлення сім’ї учасників АТО.  На них чекає цікава програма, святкова Різдв’ яна вечеря  та вже діючи сеанси гало терапії. Чудовий початок року!!!!

Ми не зупиняємось і продовжуємо працювати для вас!!! ❤️