Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Щодо санаторно-курортного лікування осіб постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичноїо перації

Міністерством соціальної політики України для забезпечення  санаторно-курортними послугами  постраждалих осіб за бюджетною програмою ,,Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” за напрямком оплата санаторно-курортного лікування громадян, віднесених до категорії 1 у 2019 році передбачено  919 600,00 грн., що складає 63,6% від потреби ( у 2018 році –  743364,00 грн., що дало можливість оздоровити лише 48% від потреби).

Розмір грошової компенсації замість невикористаного права постраждалої особи на санаторно – курортне лікування  у 2019 році затверджений у сумі  524 грн,, що на 43 грн. більше ніж у 2018. Міністерством соціальної політики на 2019 рік області виділено на зазначене кошти у сумі 1 216 204 грн. (у 2018 році –  1 063 532 грн.).

Розміри допомоги для компенсації послуг санатрно-курортним закладам у 2019 році становлять за лікування або оздоровлення чи відпочинок:

  • осіб, віднесених до категорії 1, — 7 300 гривень;
  • осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — 22 200гривень;
  • дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює, — 14 500 гривень.

 

Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичноїо перації

       Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на 2019 рік за бюджетною програмою «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичноїо перації» за напрямом «Психологічна реабілітація учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності» на послуги з надання психологічної реабілітації виділено  153547,00 грн. та на послуги з соціальної та професійної адаптації 516515,00 гривень.

 

Триває робота по укладанню угод і направленню громадян на санаторно-курортне лікування, психологічну та професійну адаптацію.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.