Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

До уваги учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Хмельницька міська об’єднана стоматологічна поліклініка повідомляє, що згідно Закону України «про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та Закону України від 28 грудня 2014 р. №76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких  законодавчих актів України» на безоплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів) мають право:

  • Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії
  • Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 2 категорії

 

Пільги на безоплатне позачергове зубопротезування для громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 3 категорії та дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величину доходу, який дає право на додаткову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

 

Для протезування звертатись в Хмельницьку міську об’єднану стоматологічну поліклініку за адресою: м.Хмельницький, вул. Прибузька, 18 каб. 48 (2 поверх)

Телефон для довідок: 78-70-69

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.