Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

До уваги учасників АТО.

На  виконання  Постанови  Кабінету   Міністрів   України від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності»  управлінням проводиться робота щодо визначення суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації вищезазначеній категорії осіб.

       ТОВ «Примор’’я» на базі санаторію імені С. Лазо, ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ ДО СУБ’’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЗАТВЕРДЖЕНИХ НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ВІД 27.04.2018 РОКУ № 597

ТОВ «Примор’’я» на базі санаторію імені С.Лазо є безпосереднім надавачем послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції та/або учасників Революції Гідності. Одним із основних видів економічної діяльності санаторію є діяльність  психоаналітиків, психологів і психотерапевтів, що по класифікатору видів економічної діяльності відноситься до іншої діяльності у сфері охорони здоров’’я – ( за КВЕД 2010 код  86.90 ).

      Санаторій імені Сергія Лазо розташований у 86 км від Одеси, на березі Шаболатського лиману, на екологічно чистому курорті Сергіївка.

Здравниця має курортною поліклінікою, де лікарі різних спеціальностей одночасно здатні забезпечити лікування 500 відпочиваючим. Тут лікують захворювання опорно-рухового апарату, центральної і периферичної нервових систем, органів дихання, гінекологічні, чоловічу урологію. У лікувальному корпусі функціонують грязе - і водолікарня, плавальний басейн, сауна, кабінет підводного душу-масажу, фізіотерапевтичне відділення та інгаляторій, зали лікувальної фізкультури та механотерапії, стоматологічне відділення. Є кабінети нетрадиційної медицини: спелеотерапії, психоемоційного розвантаження, фіто - і гідроколонотерапії, ароматерапії.

        З дна Шаболатського лиману видобувається лікувальна грязь мула. За фізико-хімічним складом вона не тільки не поступається грязям Куяльницького лиману, яка є світовим еталоном лікувальних сульфідних грязей, але за деякими показниками перевершують їх. Лиманська вода (ропа) санаторій імені Сергія Лазо – основний компонент для різних ванн і водолікувальних процедур. Грязі і ропа стримують розвиток алергічних реакцій, сприяють загасання місцевих запальних процесів, сприяють розсмоктуванню спайок, розм’’якшенню рубців, а також поліпшують рухливість суглобів...

        Розмістять вас в 1-2-місних комфортабельних номерах зі зручностями, а також у номерах ‘’люкс’’, ‘’напівлюкс’’. Харчування п’’ятиразове по замовний системі. Гарантовані розваги – екскурсії, танці, кіно, більярдний зал, прогулянки в розарії, купання в морі...

Санаторій має великий досвід у лікуванні:

- хвороб нервової системи

- опорно-рухового апарату

- гінекологічних захворювань

- захворювань чоловічої урології

- хвороб органів дихання і верхніх дихальних шляхів

 

Санаторій має в своєму розпорядженні курортною поліклінікою, де функціонують:

- грязьове відділення (загальні аплікації, гальваногрязь)

- ванне відділення (ванни шавлієві, хвойні, хлоридно-натрієві, перлинні)  

           

        Місцезнаходження закладу та місце надання послуг: юридична та фактична адреса:           

 67780 м Б.-Дністровський, Одеська обл., смт. Сергіївка, вул. Набережна, 3.

       Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації  або фактичного проживання із заявою,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни  та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції.

       Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: вул. Проскурівського підпілля, 32, каб. 7, або за телефоном 79-48-84.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.