Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

До уваги учасників АТО.

На  виконання  Постанови  Кабінету   Міністрів   України від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності»  управлінням проводиться робота щодо визначення суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації вищезазначеній категорії осіб.

Розглянута пропозиція санаторію «ТОКАРІ».

ТОВ САНАТОРІЙ «ТОКАРІ» ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ ДО СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЗАТВЕРДЖЕНИХ НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ВІД 27.04.2018 РОКУ № 597

ТОВ Санаторій «Токарі» є безпосереднім надавачем послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції та/або учасників Революції Гідності. Одним із основних видів економічної діяльності санаторію є діяльність  психоаналітиків, психологів і психотерапевтів, що по класифікатору видів економічної діяльності відноситься до іншої діяльності у сфері охорони здоров’’я – ( за КВЕД 2010 код  86.90 ).

            ТОВ «Санаторій «Токарі» розташувався у лісовому масиві, в екологічно безпечній зоні поблизу р. Псел в с. Токарі. Наявність джерела мінеральної води та родовища місцевих торфяних грязей, а ще 500 га лісового масиву соснового та змішаного лісу навкруги санаторію - найкращі передумови для лікування та відпочинку саме в цьому чудовому закладі. У парковій зоні соснового лісу прокладені маршрути дозованої лікувальної ходи (теренкур) на 800 і 1400м.

На території закладу розміщений сучасний бювет з ротондою для прийому мінеральної води «Токарівсько-Бережківського родовища», оснащений вітчизняною системою підготовки, дозування, розведення та підігріву «Джерело-Люкс». Використання мінеральної хлоридно-натрієвої води «Токарівсько-Бережківська», проводиться з власної свердловини глибиною в 1220 м.

До загального комплексу санаторно–курортного та реабілітаційного лікування входять: методи функціональної діагностики, УЗД обстеження, застосування мінеральних вод, фізіотерапія, масаж, лікувальна фізкультура, кліматотерапія, медикаментозне лікування, дієтотерапія, бальнеотерапія, теплолікування (грязелікування, озокеритолікування), фіто-  та ароматерапія, аероіонотерапія, психотерапія, лікувальний басейн з гідророкінезо-терапією, синглентно-киснева терапія. Для забезпечення повноцінного оздоровлення відділення водолікування здравиці укомплектоване пристроями, засобами для відпуску лікувальних ванн ( до 20 видів), комплексу лікувальних душів, підводного душу-масажу, гідролазерного душу, застосовуються вихрові-гідролазерні-магнітні ванни. Крім того, заклад має басейн для гідрокінезотерапії із встановленим обладнанням: каскадний душ та водяна «гармата» з тиском 2 – 4,5 атм., аеролежак для перлинних ванн, гідромасаж на ділянку нижніх кінцівок та поперековий відділ хребта.

ТОВ «Санаторій «Токарі» має власну їдальню, яка включає три зали. Загальна потужність 280 посадкових місць. Основний зал - 170 місць, дієтичний зал - 70 місць, зал з поліпшеним харчуванням - 45 місць. Всі зали обладнані кондиціонерами. Заклад забезпечує осіб, що прибувають до санаторію, дієтичним лікувальним харчуванням відповідно до профілю медичної реабілітації.

Останні роки санаторій працює над розширенням спектру використання мінеральної води «Токарівсько-Бережківської».

З 2016 року заклад надає послуги психологічної та медико-психологічної реабілітації учасникам АТО. Санаторій використовує запатентовані методики лікування. На базі лікувальних відділень в 2017 р. відкрито відділення реабілітації на 120 ліжок: нейрореабілітації, м’’язово-скелетної реабілітації, цукрового діабету, іншої (соматичної) реабілітації.
Санаторій активно  співпрацює з управліннями праці та соціального захисту населення, відділеннями фонду соціального страхування  щодо надання послуг санаторного-курортного та реабілітаційного лікування .

Санаторій «Токарі» - це унікальний заклад з його бальнеологічною базою, який не має конкурентів серед санаторно-курортних аналогів у Сумській області.

            Місцезнаходження закладу та місце надання послуг: юридична та фактична адреса: 42206, Сумська обл. м. Лебедин с. Токарі.

            Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації  або фактичного проживання із заявою,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни  та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції.

   Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: вул. Проскурівського підпілля, 32, каб. 7, або за телефоном 79-48-84.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.