Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

     Мільйони людей опинилися в окупації, а в зруйнованих війною селах, містах і містечках залишалися матері, дружини з малими дітьми, переважна більшість яких незабаром ставали вдовами, а діти – сиротами. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку.

     Під час Другої світової за найменшими підрахунками істориків загинули від 50 до 85 мільйонів людей, в Україні кількість жертв сягала від 8 до 10 мільйонів осіб.

     Сьогодні, потерпаючи від військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. 

     Наш священний обов’’язок – навіки зберегти пам’’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні. Вічна пам’’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

     З нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні секретар міської ради Михайло Кривак, голова міської організації ветеранів України Садиков М. М. та працівники управління праці та соціального захисту населення  відвідали ветеранів війни, які нагороджені державними нагородами за працю в роки війни.

Ветерани поділились спогадами про ті важкі часи.

     Відвідувачі  побажали ветеранам добра, міцного здоров’’я на довгі літа, мирного неба над головою, подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.