Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

В територіальному центрі соціального обслуговування відбувся захід, присвячений Дню Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні

08.05.2018 року в територіальному центрі соціального обслуговування  відбувся захід, присвячений  Дню Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні.

На свято прийшло близько 70 осіб. Концертна програма відбулася за участю  народного аматорського волонтерського хорового  колективу Єдність”, клубу “Сяйво душі”, слухачів університету третього віку, факультету хореографія.

Захід розпочався з імітації випускного 41-го та оголошення війни. Далі прозвучала нова пісня у виконанні хору “Молилася мати. Адже, коли  наближається біда, душа в тривозі починається молитися, і коли мати солдата проводжає,усе навкруги завмирає,годинник не йде і час зупиняється.

На концерті прозвучало чимало пісень,віршів на воєнну тематику,зокрема авторських: Галина Іванівна Бідюк Діти війни”, Галина Олександрівна Максимчук “Балада про землю”.

Гарним  доповненням  концерту став танцювальний номер від слухачів університету третього віку факультету хореографія під пісню “Катюша.

Керівник хору Купчин Володимир Іванович організував для всіх присутніх в залі Віночок воєнних пісень”.

Завершили захід блоком виступів, присвячених воєнним подіям нашого часу.

 

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.