В Позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Чайка» відбулося урочисте відкриття І зміни!
Попереду на сотні дітей чекає незабутня подорож у світ пригод, творчості, спорту та яскравих емоцій.
Святкова програма подарувала всім чудовий настрій. Діти із захопленням презентували свої загони, продемонструвавши таланти, креативність та справжній командний дух!
До урочистостей долучився заступник міського голови Микола Ваврищук, який щиро привітав вихованців та побажав їм оздоровитися, набратися сил, класно та незабутньо провести цей час.
Висловлюємо щиру подяку за участь у святі:
Отцю Михайлу – за духовне наставництво, благословення та теплі напутні слова для малечі.
Делегації з міста Штутгарт (Німеччина) – за візит, який став чудовим символом міжнародної дружби та підтримки.
Духовому оркестру Національної гвардії – за прекрасний музичний супровід та драйвову атмосферу.
Танцювальному колективу «Візаві» – за чудовий виступ та заряд позитиву.
Бажаємо вихованцям неймовірного відпочинку, нових друзів та незабутніх літніх спогадів! ![]()
Дякуємо команді закладу, батькам та нашим захисникам, завдяки яким українські діти можуть відпочивати, посміхатися й мріяти про мирне майбутнє.
Літо в «Чайці» офіційно розпочато!


















