Управління інформує

Управління інформує що станом на 01 січня 2022 р. одержувачами компенсації відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» перебувало 233 особи. Відшкодовано за послугу за 2021 рік 6050.9 тис.грн.

З 01 січня 2022 року внесена зміна щодо категорій осіб, яким надаватиметься послуга «муніципальна няня».

Послуга «муніципальна няня» надаватиметься для забезпечення догляду за:

– дитиною віком до трьох років, яка потребує додаткового догляду (дитина з інвалідністю до трьох років, дитина до трьох років, хвора на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, дитина до трьох років, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність);

– двома і більше дітьми віком до трьох років;

– дитиною віком до трьох років, якщо один із батьків, опікунів є особою з інвалідністю І чи ІІ групи.

Також скасовано обмеження щодо кількості дітей, за якими муніципальна няня може здійснювати догляд, оскільки послуга «муніципальна няня» буде надаватись виключно тим групам населення, які найбільше потребують допомоги у здійсненні догляду за дітьми.

Для призначення допомоги заява та документи подаються в громадські приймальні управління за місцем проживання.