Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Свято для ветеранів


Щоб висловити шану та вдячність людям, яких ми називаємо, людьми Золотого віку, територіальний центр організував та провів захід до відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветеранів.

Згадували і про нелегкі часи, що довелось у свій час пережити найстаршому поколінню, саме про це у вірші «Діти війни» нам розповіла Бідюк Галина Іванівна, яка віддала 63 роки педагогічній роботі.

І хоч звичайні слова подяки звучали в їх адрес, але їм так важливо чути, що ми завдячуємо, і це зачепило їх за душу та викликало щирі почуття та сльози, що самоволі скочувались по щоці.

Підняли настрій присутнім та показали жартівливі сценки слухачі Університету третього віку. Хтось упізнав у собі Паняночку, а хтось Селяночку. А сценка про відпочинок за кордоном, про який мріє кожен у похмурі дні, викликав найбільше овацій та сміху.

Захід супроводжували і пісні від хорового колективу «Єдність»,  квартету та дуету. А на завершення пісню «Літа минають» співали разом усі присутні. Саме рядки: «І в юнь, і в старість життя нам в радість, Бо кожен день живем з надій. І в 30 років, і в 40 років, І в 50 ми мололоді» є девізом для наших клієнтів.

І соціальні служби і наш територіальний центр щодня підтримує їх, дає надію на краще, і до свята порадували пригощанням: теплим чаєм, пиріжками  та пряниками. Здається дрібниця – а клієнтам все ж було не аби як приємно.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.