Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Шановні жителі міста Хмельницького!

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради інформує, що в громадських приймальнях управління за місцем проживання здійснюється прийом громадян з питання призначення субсидії на новий період з травня 2019 року.

     Відповідно до діючого законодавства нову Заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі через АТ «Ощадбанк» та Декларацію про доходи  і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії з 1 травня 2019 року, подають особи із домогосподарств, що не отримували житлову субсидію в попередньому періоді, отримували житлову субсидію за рішенням комісії, як виняток, окрім непрацюючих, непрацездатних пенсіонерів, яким надано виняток на понаднормову площу, в складі сім’ї сталися зміни зареєстрованих або фактично  проживаючих осіб, відбулися зміни в майновому стані домогосподарств.

     Іншим домогосподарствам, що отримували субсидію в попередньому періоді, буде проведено перерахунок автоматично на новий термін.

     Просимо звернути увагу, що всі домогосподарства, які претендують на отримання субсидії не повинні мати заборгованості за житлово-комунальні послуги, що перевищує місячну вартість послуг.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.