Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Бесіда з правоохоронцями підопічних Центру «Родинний затишок»

         21.02.2019 року інспектор зав’язків із громадськістю лейтенант поліції Рижий Максим Олександрович  та поліцейський роти №1 капрал поліції Курська Світлана Володимирівна Управління патрульної поліції в Хмельницькій області провели бесіду для підопічних Центру комплексної  реабілітації «Родинний затишок».

        З непідробною цікавістю та захватом  молодь з особливими потребами  слухала  працівників поліції, які  розповіли про основні методи роботи поліції, показали основні засоби індивідуального захисту та озброєння, такі як бронежилет, дубинка,  газовий балончик та інше. Провели профілактичні бесіди відносно видів кримінальних порушень та відповідальність за порушення, про правила поведінки у громадських місцях та як не стати жертвами злочинців, грабіжників, про  заборону  розпивати алкогольні напої та палити цигарки у громадських місцях та інші важливі питання.

      Директор Центру Антоніна Корчинська зазначила ряд проблем, з якими підопічні зустрічаються один на один, не усвідомлюючи своїх законних прав. Підопічні Центру, а саме, особи з розумовими вадами, є вразливою категорією суспільства, а отже легкою, довірливою знахідкою для злочинців та грабіжників. Підопічні зізнавалися, що не одноразово, втрачали у громадських транспортах свої особисті  речі (документи, гаманці, телефони), неодноразово були  ображені та скривджені.   

      Нагадали підопічним правоохоронці і основні Правила дорожнього руху, закликали неухильно їх дотримуватися та вручили усім чудові подарунки – наклейки-світловідбивачі для того, щоб кожен зміг разом з фахівцями  виготовити свій власний світловідбивач.

           

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.