Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

День Святого Миколая

17 грудня 2018 року, до Центру реабілітації «Родинний затишок» та Хмельницького Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю з дитинства завітали студенти групи ПП-31(б) та ПО-41 факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії разом зі своїм керівником Біницькою К.М. й принесли підопічним свято, на яке завітав Святий Миколай. Також студенти  провели цікаві ігри та розваги, конкурси і пісні, водили хороводи й дарували гарний святковий настрій. Діти грали у такі ігри як «Сніжки» -, де кидали паперові кульки у кільця; «Хто я?», - одягали маски звірів та тварин, задавали навідні питання, аби швидше вгадати яка саме тваринка зображена на масці, також був конкурс «Хто назве більше слів, пов’язаних з новорічними святами».

         18 грудня 2018 року студенти груп ДО-41, ДО-42, ДО-22 та  І-11Б факультету дошкільної освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії разом з народним аматорським колективом «Подільські музики» під керівництвом Пазій С.В. та Радецького О.А. теж прийшли до підопічних Центру «Родинний затишок» з святковою казкою. Студенти показали  повчальну казку про добрі і погані справи, які записуються до книги, аби Святий Миколай знав хто був чемним і кому дарувати подарунок, а хто багато поганих справ робив, був неслухняним – тому різочку.

Разом зі Святим Миколаєм усі присутні водили хороводи, співаючи пісні про Миколая, новий рік та Різдво Христове, а  також народний аматорський колектив «Подільські музики» влаштували справжню концертну програму, де співали українські, єврейські та циганські пісні, разом з підопічними Центру танцювали та веселились.  Наприкінці заходу Святий Миколай вручив підопічним Центру подарунки та всі разом пригощались за солодким столом завдячуючи Свято-Покровському кафедральному собору.

Директор Центру «Родинний затишок» Корчинська А.П. разом з фахівцями вдячні за плідну багаторічну співпрацю з Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.