Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Майстер-клас із студентами-волонтерами Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

Майстер-клас із студентами-волонтерами Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

                                              

      17 та 18 жовтня 2018року студенти групи ПО-31 (б) та ПО-41(б) під керівництвом декана факультету початкової освіти і філології Ящук Інни Петрівни та викладача педагогіки Барановської Валентини Миколаївни провели майстер-класи для підопічних. Осінь багата на природні матеріали для  виробів: жолуді, каштани, шишки, горіхи, осіннє листя … всього не перелічити! Осінні саморобки з природного матеріалу розвивають уяву та дрібну моторику. Цього разу виготовляли «Гусінь» із каштанів та аплікацію «Рибки» із сухого листя.

      Провівши корисно та цікаво час, проявивши свою творчість та вміння, всі присутні отримали не лише веселий настрій та незаб утні емоції, а й чудові власноруч виготовлені поробки. У всіх вийшли дуже гарні вироби. Студенти допомагали підопічним під час роботи, виявляючи при цьому свою творчість та доброту. Невеличку самостійно створену виставку продемонстрували своїм батькам, друзям, а також наостанок  всі разом зробили фото напам’ять.

       Директор Центру Корчинська Антоніна Павлівна та фахівці  щиро подякували за постійну співпрацю декану факультету початкової освіти та філології Ящук Інні Петрівні за небайдужість та толерантне ставлення студентів до підопічних Центру і побажали усім творити добро, бути милосердними, співчутливими, доброзичливими. Адже все це так важливо у наш час.

 

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.