Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Акція до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

З метою відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми управління та відділи Хмельницької міської ради долучилися до проведення інформаційної акції «Лабіринт можливостей».

           По лабіринту, який побудований на головній площі міста, учасники здійснили віртуальну подорож, відповівши на поставлені завдання та отримавши кваліфіковану пораду щодо різноманітних життєвих ситуацій під час роботи  та навчання за кордоном.

         Волонтери управління молоді та спорту, працівники служби у справах дітей учасникам акції пропонували пізнавальні ігри з питань обізнаності прав, обов’язків та безпечної поведінки під час перебування за кордоном, а також розповсюджували інформаційні матеріали.

 В місті Хмельницькому заходи щодо протидії торгівлі  людьми, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей реалізуються  згідно Програми підтримки сім’ї на 2016-2020 роки, яка затверджена рішенням п’ятої сесії Хмельницької міської ради від 16.03.2016 р.

Інформаційно-просвітницька кампанія з 30 липня по 6 серпня включила в себе друк інформаційних матеріалів, проведення семінару-тренінгу з багатодітними сім’ями головою міської громадської організації «Ненька» та для незайнятого населення фахівцями Хмельницького міського центру зайнятості, які перебувають на обліку, фахівцями управління охорони здоров’я   проведено роз’яснювальну роботу з даного питання серед працівників медичної галузі міста .

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.