Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" від 14.03.2018р. № 238 було змінено діючий до її прийняття Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 (зі змінами).

                   Основними завданнями проведення реформи у зазначеній сфері є:

-         Передання повноважень з фінансування забезпечення ТЗР осіб з інвалідністю від Фонду соціального захисту інвалідів до органів соціального захисту населення.

-         Запроваджується індивідуальне замовлення на виготовлення ТЗР на основі укладання тристороннього договору між особою з інвалідністю, підприємством та органом соціального захисту населення.

-         Запровадження використання електронного каталогу-класифікатора ТЗР.

-         Запровадження нових способів забезпечення ТЗР, зокрема, шляхом виплати, за бажанням особи з інвалідністю, компенсації за самостійно придбані окремі вироби.

-         З метою своєчасного забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, подання необхідних документів або поновлення індивідуальних програм реабілітації  (індивідуальна програма (для особи з інвалідністю та дитини з інвалідністю) або висновок ЛКК (для інших осіб, осіб з інвалідністю, група інвалідності яких установлена до 1 січня 2007 р. як безстрокова або строк дії якої не закінчився), що містить показання для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (індивідуальна програма не пред’являється особами з інвалідністю для виплати компенсації за спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією).

За додатковою інформацією звертайтесь управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 32, каб. № 5, тел. 65-22-00.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.