Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

До уваги учасників АТО.

На  виконання  Постанови  Кабінету   Міністрів   України від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності»  управлінням проводиться робота щодо визначення суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації вищезазначеній категорії осіб.

     ПАТ «Мотор Січ» САНАТОРІЙ «РАЙДУГА» ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ ДО СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЗАТВЕРДЖЕНИХ НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ВІД 27.04.2018 РОКУ № 597

     Санаторій «Райдуга» є безпосереднім надавачем послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції та/або учасників Революції Гідності . Одним із основних видів економічної діяльності санаторію є діяльність  психоаналітиків, психологів і психотерапевтів, що по класифікатору видів економічної діяльності відноситься до іншої діяльності у сфері охорони здоров’я – ( за КВЕД 2010 код  86.90 ).

     Перед родючою землею віддають дань честі багато видатних історичних осіб. Твоїх чистих витоків торкнулися Богдан Хмельницький і Устим Кармелюк. З далеких часів подоляни використовували цілющі води рідної землі. Інтенсивно використовувати мінеральні води почали в останні десятиріччя при розвідці мінеральних джерел води уздовж річки Збруч, які володіють високими лікувальними властивостями. По хімічному складу ці води гідрокарбонатні кальцієво-магнієво-натрієві з мінералізацією 0,9-1 г/дм3. Вони характеризуються підвищеним вмістом органічних речовин (0,01-0,03 г/л). На підставі бальнеологічних досліджень Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації і курортології мінеральні води рекомендуються при захворюваннях гепатобіліарної системи і сечовивідних шляхів. Аналіз геолого-розвідувальних робіт показав, що верхів’я річки Збруч в районі м. Волочиськ перспективні на ці води. За замовленням ПАТ «Мотор Січ» в живописній околиці північно-західної частини м. Волочиськ на території лісопарку була пробурена свердловина мінеральної води «Кришталева криниця» глибиною 230м, потужністю 144 м3 в добу на термін експлуатації 50 років. В 2002 році на свято Андрія Первозванного був відкритий санаторій «Райдуга» на 100 місць. Неповторний ансамбль для відпочинку створюють дендропарк площею 5га, озеро площею біля 80га і річка Збруч.

     В лікувальному процесі використовується мінеральна вода свердловини №35, яка знаходиться на території санаторію(ліцензія користування надр №1614 від 16.10.1998року).
Діє два бювети з подачею води різної температури. Досвідчений і доброзичливий колектив зробить все для забезпечення повноцінного відпочинку.

     Одночасно санаторій може прийняти 100 відпочиваючих. В житловому корпусі до послуг відпочиваючих одно- і двомісні, одно- і двокімнатні номери. Кожний номер облаштований всім необхідним для повноцінного відпочинку (телевізор, холодильник, індивідуальний санвузол, душова кабіна, цілодобове забезпечення гарячою і холодною водою), працює бібліотека, більярд, проводяться вечори відпочинку.

Також до Ваших послуг:

Екскурсійні поїздки;
Паркінг на території санаторію;
Безкоштовний WiFi

     В рекреаційній зоні санаторію знаходиться реконструйований старовинний дендропарк, озеро, річка Збруч. На території дендропарку обладнані спортивні майданчики, теренкурні доріжки. В літній період на озері працює човнова станція, можна займатися рибним ловом, в зимовий період проводяться санні і лижні прогулянки, заняття в спортзалі.

     Місцезнаходження закладу та місце надання послуг: юридична та фактична адреса: 31200, м. Волочиськ , вул Запорізька, 11.

     Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації  або фактичного проживання із заявою,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни  та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції.

    

ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» ДП «Санаторій «Верховина» ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ ДО СУБ’’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЗАТВЕРДЖЕНИХ НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ВІД 27.04.2018 РОКУ № 597

ДП «Санаторій «Верховина» є безпосереднім надавачем послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції та/або учасників Революції Гідності. Одним із основних видів економічної діяльності санаторію є діяльність  психоаналітиків, психологів і психотерапевтів, що по класифікатору видів економічної діяльності відноситься до іншої діяльності у сфері охорони здоров’’я – ( за КВЕД 2010 код  86.90 ).

            Санаторій «Верховина» розташований на відстані 40 км від залізничної станції Воловець. Автобусне й автомобільне сполучення - від автостанцій смт. Воловець, Міжгір’’я.

Санаторій знаходиться у мальовничій гірській місцевості, оточений ланцюгом гір, вкритих буком та ялиною, на висоті 600м. над рівнем моря у вузькій долині річки Рики, неподалік від відомого озера Синевір.

           Загальна інформація про санаторій Верховина Сойми, Закарпаття

Санаторій Верховина​ знаходиться в мальовничій гірській місцевості, у селі Сойми, недалеко від відомого озера Синевир. Курорт Сойми завжди славився своїми мінеральними водами, які допомогли багатьом туристам. Мінеральні води в поєднанні з цілющим гірським повітрям допоможуть Вам оздоровитися і поїхати додому задоволеними відпочинком. Також у здравниці велика лікувальна база і багато варіантів для лікування. Санаторій Верховина складається з 6 корпусів серед яких 2 спальних, адміністративний, лікувальний і їдальня. У санаторію в наявності номери різних категорій від стандарту до люкса, які обладнані всім необхідним.

Розташування

Розташований Санаторій Верховина у селі Сойми біля дороги на Межигір’’я. На відстані 35 км від санаторію знаходиться залізнична станція Воловець і за 3 км селище Міжгір’’я.

Харчування

Санаторий Верховина Пропонується 3-х разове дієтичне харчування в їдальні розрахованії на 200 місць, яке входить у вартість путівки. Також на території є кафе-бар і ресторан.

Інфраструктура

Настільний теніс, бадмінтон, більярд;

Парковка, сейф;

Спортивний майданчик, мангал, бювет;

Катання на конях, збір грибів та ягід, риболовля;

Інтернет Wi-Fi (адміністративний корпус);

Кабельне телебачення, прання і прасування одягу;

Бібліотека, кімната відпочинку, тренажерний зал;

Дискотека, кафе-бар, сауна.

Як дістатись

Машиною - по трасі Київ-Львів-Чоп, за селом Нижні Ворота повернути на Воловець, в селищі Воловець на кільці повернути ліворуч в напрямку Міжгір’’я, далі їхати в с. Сойми.  Санаторій Верховина буде розташований праворуч від дороги.

Залізницею - до ст. Воловець, а далі рейсовими автобусами, які слідують у Міжгір’’ї або через Міжгір’’я.

            Місцезнаходження закладу та місце надання послуг: юридична та фактична адреса:  90033. Закарпатська обл, Міжгірський р-н, с.Сойми

            Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації  або фактичного проживання із заявою,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни  та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції.

   Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: вул. Проскурівського підпілля, 32, каб. 7, або за телефоном 79-48-84.


 


Розробник сайту Бітюков Р. В.