Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

До уваги учасників АТО.

На  виконання  Постанови  Кабінету   Міністрів   України від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності»  управлінням проводиться робота щодо визначення суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації вищезазначеній категорії осіб.

      На даний час розглянута пропозиція  санаторію «Перлина Поділля».

САНАТОРІЙ «ПЕРЛИНА ПОДІЛЯЯ»  ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ ДО СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЗАТВЕРДЖЕНИХ НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ВІД 27.04.2018 РОКУ № 597.

      ТОВ Санаторно-лікувальний комплекс «Перлина Поділля» є безпосереднім надавачем послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції та/або учасників Революції Гідності. Одним із основних видів економічної діяльності санаторію є діяльність  психоаналітиків, психологів і психотерапевтів, що по класифікатору видів економічної діяльності відноситься до іншої діяльності у сфері охорони здоров’я – ( за КВЕД 2010 код  86.90 ).

ТОВ Санаторно-лікувальний комплекс «Перлина Поділля» провадить свою діяльність відповідно до положень Статуту санаторію, видів економічної діяльності та цивільно-правових договорів.  Рівень кваліфікації фахівців відповідає вимогам пункту 5 Порядку застосування методів психологічного і психотерапевтичного впливу, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 15 квітня 2008 року № 199, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 03 липня 2008 року за № 577/15268.  Стаж практичної роботи психологів з клієнтами не менше ніж 2 роки із проведенням супервізії особами з відповідною кваліфікацією, та досвідом надання послуг психологічної реабілітації, в тому числі, учасникам АТО.  Відповідний фаховий рівень працівників закладу, підтверджується документами про освіту державного зразка

       Санаторієм розроблені програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації . Послуги із психологічної реабілітації передбачають психологічну просвіту, індивідуальне консультування, , підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

У санаторії відсутня заборгованості зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) підтверджується довідкою ДФС. 

         Відповідність приміщень санітарним нормам і вимогам правил пожежної безпеки та вимогам стосовно доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп підтверджується сертифікатами відповідності послуг проживання та послуг харчування, експертним висновком протипожежної безпеки, висновком санітарно-епідемічної експертизи, актом санітарно-епідемічного обстеження об’єкту. В санаторії надання послуг проживання та послуг харчуання проходить  на належному рівні відповідно до вимог Законодавства.

 

            Санаторій без перебільшення можна назвати перлиною Подільського краю  курорт Сатанів. Має він ще одну назву – Подільська Швейцарія: серед рівнинного краю – піраміда сопок, густо порослих лісом, в долині річка і озеро. Як відзначають учені, такого унікального дещо аномального куточка практично немає не тільки в Європі, а й на всій земній кулі. Адже на маленькій ділянці землі знайдено шість мінеральних джерел зовсім різних за своїм складом, різних за впливом і унікальних за своїми лікувальними властивостями. На глибині 640 м. виявлено хлоридно-натрієво-бромну воду з великим вмістом солей (38г. на 1л.) – “Солона вода” або ропа яка за своїми властивостями може бути зрівняна із солями Карлових Вар. Але основним джерелом – є мінеральна вода “Збручанська нафтуся”.

  

Крутосхилами Товтр грабовий ліс поволі спускається до русла річки Збруч, саме тут на березі річки, поряд із свердловиною лікувальної води “Збручанська”, знаходиться основний корпус лікувального комплексу “Перлина Поділля”. Мінеральне джерело, гірське повітря, а також висока кваліфікація персоналу та різноманітні умови для повноцінного відпочинку – все це створює неповторну атмосферу перебування в санаторії.

В санаторно-лікувальному комплексі “Перлина Поділля” створені всі умови для зручного та повноцінного відпочинку пацієнтів – одно-, дво- і трикімнатні номери. В санаторії встановлено автономне опалення із цілодобовою подачею гарячої води у номери. Супутникове телебачення санаторію дає широкий вибір телеканалів для відпочиваючих.

            Кожен може приємно відпочити у більярдній та сауні з лікувально-оздоровчими процедурами. У вільний час відпочиваючі мають можливість оздоровитись у багатофункціональному тренажерному залі, а також гарно провести час на тенісному корті санаторію. Поряд із санаторієм протікає р.Збруч, саме тут можуть гарно провести час рибалки.

Санаторій “Перлина Поділля” організовує для відпочиваючих цілий ряд екскурсійних поїздок: Кам’янець-Подільський та Хотинський державні заповідники, Свято-Успенська Почаївська Лавра та Карстові печери. Також в місті Хмельницькому, обласному центрі, знаходиться найдешевший в Україні гуртово-роздрібний речовий ринок, на який санаторій також організовує поїздки.

      Місцезнаходження закладу та місце надання послуг: 32034 с. Сатанів – 2, Городоцький район, Хмельницька обл.

      Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації  або фактичного проживання із заявою,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни  та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції.

      Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: вул. Проскурівського підпілля, 32, каб. 7, або за телефоном 79-48-84.

 

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.