Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності або його законний представник (далі – Особа) звертається до Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування)

із заявою, складеною в довільній формі,  до якої додаються:

- копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни;

- копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Особи, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

Заклад для проходження психологічної реабілітації обирає учасник антитерористичної операції чи постраждалий учасник Революції Гідності.

Управління, суб’єкт надання послуг та отримувач послуг укладають договір про надання послуг із психологічної реабілітації у трьох примірниках (по одному для кожної сторони).

Отримати детальні роз’яснення законодавства України учасники антитерористичної операції, постраждалі учасників Революції Гідності та інші категорійні особи можуть в Управлінні праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради за адресою: вул. Проскурівського підпілля, 32, кабінет № 7, або за телефоном 79-48-84.

 

 

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.