Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Майстер-клас в Центрі реабілітації «Родинний затишок»

12.03.2018р. в Центр реабілітації «Родинний затишок» завітали студенти 6 курсу Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії на чолі  з деканом факультету початкової освіти та філології, доктором педагогічних наук, професором Інною Петрівною Ящук.

        Гості провели для підопічних майстер-клас «Весняне Сонечко»,  присвячений приходу Весни,  весняної квітучої пори – подарувавши веселий настрій, адже сама згадка про весну будить у серці наших підопічних безмежну радість. Це свято оновлення і відродження природи. Його відчувають і по-своєму переживають дорослі й діти, тварини і рослини — усе, що є живим на Землі. Підопічні із допомогою студентів, фахівців Центру виготовили з кольорового паперу велике усміхнене Сонечко, як символ тепла, радості. На промінчиках якого, були приклеєні різнокольорові квіточки, виготовлені підопічними. А також, підопічні разом із Інною Петрівною та студентами, мали можливість водити святковий хоровод, потанцювати  та заспівати пісні на весняну тематику.

         Студенти намагались в доступній формі донести до підопічних Центру, що  Весна наповнює світ ніжністю, відчуттям оновлення та сві­жості. І свята, які приходять разом із нею, такі ж радісні, лагід­ні і привітні, сповнені надій на краще.

        Директор Центру та фахівці щиро подякували за постійну співпрацю декана факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інну Петрівну, за не байдужість, толерантність та чуйне ставлення студентів до підопічних Центру. Адже їх світ-є дуже тісним, обмеженим, тьмяним, і лише, в наших силах,  у співпраці – робити цей світ для них яскравішим, теплішим та цікавішим.

        Провівши цікаво час та проявивши свою педагогічну, творчу майстерність, студенти пригостили наших підопічних солодощами, добрим словом та обіцянкою знову завітати до нас у гості.

 

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.