Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Свято Весни в Центрі реабілітації «Родинний затишок»

Свято Весни в Центрі реабілітації «Родинний затишок»

      06.03.2018р. в Центрі реабілітації «Родинний затишок» відбувся святковий захід «Свято Весни».

     Коли сонячні промені стають теплішими і на вулицях з’являються перші весняні квіти, ми відзначаємо одне з найулюбленіших свят – Свято Весни. В цей день людство вшановує жінку: жінку – кохану, жінку – матір, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на всій Землі.

          На свято прийшли мами, бабусі, сестрички наших підопічних.

      На початку свята з привітальним словом виступила директор Центру реабілітації Антоніна Павлівна Корчинська, побажавши усім міцного здоров’я, сил, терпіння, наснаги та любові. А далі розпочалося святкове дійство. Безліч теплих слів пролунало на адресу найдобріших, наймиліших, найулюбленіших в світі жінок, матусь, донечок.

      Фахівці підготували цікавий розважальний сценарій свята, на протязі двох місяців проводилися щоденні репетиції пісень, танців, вивчення віршів, загадок, обговорення весняних прикмет. Святкова програма включала поетичну частину ведучих, виконання пісень «Весна прийшла у рідний край», інсценізація «Подоляночка», різноманітні конкурси з кульками, квітами, картоплею. Молодь, задоволена успіхом, світилися очі від щастя.

        Наприкінці свята молодь отримала від солодкі подарунки, а підопічні дарували своїм мамам та бабусям власноруч виготовлені листівки.

         Кульмінацією свята була святкова дискотека в нашому новому залі, наповнена радістю, усмішками, гумором та теплими і яскравими емоціями підопічних.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.