Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня 2017 року в нашій державі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Зазвичай таких людей називають людьми із особливими потребами. Однак попри свої недуги - привязаність до візка, відсутність слуху чи зору - вони демонструють світові свої надможливості і стають для абсолютно здорових громадян прикладом мужності та рішучості зайняти активну життєву позицію. Такий приклад можна було побачити 01.12.2017 року у Хмельницькій обласній філармонії, де відбувся святковий концерт приурочений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

          Фахівці разом з підопічними Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень ”Родинний затишок” також прийняли активну участь у святковій програмі, представивши для публіки два таночки ”Український” та “Янголи”.

          А ще в рамках багаторічної співпраці  Центру реабілітації,  фахівців та підопічних Центру було запрошено на святковий захід та включено у святкову концертну програму Хмельницької спеціалізованої школи №32. Наші підопічні люблять приймати гостей та ходити у гості, знайомитися з новими людьми, дружити, спілкуватися та презентувати щоразу все нові і нові навички, які їм прививають фахівці Центру. Такі зустрічі дозволяють ще раз наповнити життя людей з порушенням інтелекту живими, яскравими та незабутніми емоціями, які мають справді лікувальне для них значення.

        У теплій, затишній атмосфері свята, наші підопічні  відчули себе справжніми артистами на великій сцені та отримали масу позитивних емоцій та вражень, а ми – фахівці, ще раз усвідомили яку велику і потрібну справу ми робимо. Адже директор Центру реабілітації Родинний затишок А.Корчинська щоразу наголошує, що  людина живе лише один раз, і так хочеться залишити добрий слід на згадку про себе. І щоб не сталося в житті у кожного з нас, давайте завжди пам’ятайте, що ми живемо на планеті Земля і носимо ім’я Людина. А людина починається з добра. І творити добро – значить бути щасливим.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.