Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Про сприяння в реалізації проекту щодо сприяння відбудови та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні

   Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує черговий етап проекту підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до вразливих категорій населення.

   В рамках цього етапу проекту МОМ охопить тренінгами 1850 осіб, із яких, як очікується, 950 учасників отримають гранти на професійні курси чи обладнання розміром до EUR 2150.

   Для участі у цьому проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, місцеві мешканці, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення, віком від 18 до 60 років.

   На території Хмельницької області партнером МОМ з реалізації вище зазначеного проекту є ГО «Подільська правова ліга» (відповідальна особа від НГО – Рачок Роман Володимирович, контактний телефон 0972728242).

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.