Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Національна "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

    Громадська організація "Ла Страда-Україна" - одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи  захисту прав та інтересів дитини.
   ГО  "Ла Страда-Україна" має –річний досвід організації роботи Національних "гарячих" ліній. Досить часто, саме "гарячі" лінії є одним із першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги: інформаційної, психологічної та правової.
   На базі ГО  "Ла Страда-Україна" функціонує дві "гарячі" лінії:
1. Національна дитяча "гаряча" лінія, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільних). Лінія працює по будням з 12.00 до 20.00 та в суботу – з 12.00 до 16.00.
2. Національна "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 335 (зі стаціонарного телефону) за безкоштовним коротким номером 386 (з мобільних – діє до 24.11.2017р.). Лінія працює цілодобово.
З 25 листопада 2017 року Національна "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації переходить на новий загальноєвропейський номер 116 123. Даний номер є безкоштовним з мобільних телефонів.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.