Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Майстер-клас для підопічних ЦР «Родинний затишок»

19.10.2017 року підопічних Центру реабілітації «Родинний затишок» відвідали студенти Гуманітарно-педагогічної академії із благодійною волонтерською акцією. Студенти проводили для підопічних Центру майстер-клас із виготовлення штучних квітів, складали із ними тематичні пазли, відгадували загадки.

Молоді люди із порушеннями інтелекту ідуть на контакт, охоче займаються, грають у розвиваючі ігри. Тому волонтерська допомога студентів дуже доречна та доцільна.

В свою чергу, студенти навчаються працювати із різними категоріями клієнтів, не лише зі здоровими дітьми, підлітками, молоддю, але й з особами із інвалідністю.

Студенти прийшли до підопічних не лише із майстер-класом, але й з подарунками. Вони подарували підопічним картини із зображенням осені та її яскравих барв. 

Фахівці та підопічні Центру щиро вдячні професору кафедри педагогіки, декану факультету початкової освіти та філології ХГПА, керівнику Лабораторії гуманної педагогіки, доктору педагогічних наук Ящук Інні Петрівні за сприянням якої вже неодноразово проходили волонтерські акції в Центрі реабілітації «Родинний затишок».

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.