Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Виставка виробів майстерень для людей з інтелектуальними порушеннями

   10  жовтня 2017  року в рамках Всеукраїнської наради ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень», члени Хмельницького Фонду соціального захисту та реабілітації інвалідів з дитинства та Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Родинний затишок» прийняли участь у виставці виробів майстерень для людей з інтелектуальними порушеннями.

   Були виставлені роботи із природних матеріалів, бісеру, підручних матеріалів.

Центр реабілітації нагороджено Дипломом за активну участь у Всеукраїнському конкурсі виробів майстерень для людей з інтелектуальними порушеннями.

   Учасники конференції – особи з інвалідністю та їх законні представники (Данильчук Світлана та Данильчук Ангеліна, Побережник Раїса та Побережник Наталя) привезли дану нагороду та привітання усіх учасників конференції та особисто виконавчого директора ВГО «Коаліція» - Р. Кравченко.

   Конференція пройшла дуже професійно, творчо, - на високому рівні.

Учасники привезли із Києва новітню літературу щодо надання соціальних послуг особам із порушеннями інтелекту, методичні розробки та практичні рекомендації для роботи Центру.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.