Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Постанова КМУ від 27.09.2017р. № 722, якою удосконалено порядок надання державної соціальної допомоги деяким категоріям осіб

Внесено зміни до чотирьох порядків:

- призначення і виплати державної допомоги сім’’ям з дітьми;

- фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету;

- призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’’ям;

- призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.

Зокрема, Порядок призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, затвердженого постановою КМУ від 22.02.2006 № 189 приведено у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів»  від 17.05.2017 № 2037-VIII в частині визначення розміру допомоги, у разі встановлення судом аліментів у твердій грошовій сумі.

Крім цього, Постановою № 722 передбачено, у разі подання громадянами заяви для призначення допомоги при народженні дитини в електронній формі з використанням цифрового підпису призначати таку допомогу не пізніше наступного робочого дня після отримання заяви. При цьому виплату частини одноразової допомоги при народженні дитини (10320 грн.) здійснювати не пізніше наступного операційного дня на рахунок одержувача допомоги.

 

 

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.