Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Інформація про розрахунок субсидії.

Відповідно до “Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 зі змінами рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається після отримання відомостей на запити про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб та про забезпеченість житловою площею, комунальними послугами, в яких зазначається вартість послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування комунальними послугами в опалювальний і неопалювальний період з житлово-експлуатаційних організацій, про доходи з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків – з Державної фіскальної служби.

Після отримання зазначеної інформації автоматично проводиться розрахунок розміру  субсидії на наступний рік з травня на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон. Письмовий результат прийнятих рішень щодо призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг громадяни можуть отримати в громадських приймальнях управління за адресами: вул. Зарічанська, 14/4, вул. Інститутська,18, вул. Шевченка, 99.

На сьогоднішній день автоматично продовжено дію субсидії понад 12500 тис. домогосподарств. Роботу управління на сьогодні стримує наявність заборгованості за отримані послуги в житлово-комунальних організаціях за попередній період 2016-2017 років.

Також, просимо сім’ї, що проживають в приватному секторі надати довідки про склад сім’ї. Така потреба виникла зі зміною органу реєстрації місця проживання.

 

 

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.