Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Свято Івана Купала  

Свято Івана Купала

 

07.07.2017 року в Центрі реабілітації «Родинний затишок» було організовано цікаве, незабутнє, веселе святкове дійство приурочене святкуванню свята Івана Купала.

У день Івана Купала  все нестримно цвіте, множиться, радіє життю, зелень досягає свого апогею. За повір’ям, в цей час рослини наповнюються чарівними, лікувальними та цілющими властивостями, і кожен на святі, торкаючись травинки, листочка чи квітки, чекає зцілення та оздоровлення від природи.

Підопічні разом із фахівцями готувалися до святкування: вивчали пісні, танці, виготовляли власноручно букети та інші прикраси для свята.

Під час святкування  Івана Купала молодь з особливими потребами мала змогу прийняти участь у плетінні вінків, бути задіяною у різноманітних конкурсах, іграх та забавах, а також поспівати купальських пісень та поводити хороводи.                                              

 Всі присутні поринули в атмосферу українських традицій відзначення свята Івана Купала та отримали масу позитивних емоцій та вражень.

Спостерігаючи за радістю в очах наших підопічних, дружніми відносинами один з одним, розуміємо, що святкові дійства є надзвичайно потрібними для молоді яка є такою вразливою у суспільстві

Для молодих людей із порушеннями інтелекту такі заходи дають можливість відчути себе потрібними, відкрити насиченість та повноту життя.

 

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.