Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Святкове дійство у РЦ «Родинний затишок»

01.06.2017 року за підтримки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, в Центрі реабілітації було проведено святковий захід, а саме театралізовану лялькову виставу «Хитра Кизя».

Студенти факультету дошкільної освіти разом з керівником народного аматорського колективу «Подільські музиканти» Пазій С.В. та концертмейстром Радецьким О.А. завітали до Центру та подарували підопічним гарне святкове дійство з яскравими сценічними костюмами, декораціями, живою музикою та професійною постановкою. А студенти групи ПО-62 разом із куратором групи Повзун В.Е. ще й організували майстер-клас із малювання для молоді з обмеженими можливостями Центру.

Підопічні Центру – особи із порушеннями інтелекту, як ніхто інший щиро радіють гостям, їм подобаються нові люди, нові емоції та нові враження. А святкові заходи із яскравими костюмами та веселими забавами – це і є ті позитивні враження які, мабуть, мають лікувальний ефект для підопічних Центру.

Свято пройшло надзвичайно жваво, весело та позитивно. Студенти представили підопічним Центру пісні польською, циганською мовою, а також мовою іврит, різноманітні танці та веселі розваги.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.