Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Вшанування жертв політичних репресій

День пам'яті жертв політичних репресій - щорічний національний пам'ятний день в Україні, який відзначають у третю неділю травня.

Цей День започаткований для гідного вшанування гіркої долі тих людей, які були непотрібними для радянської системи, а також привернення уваги суспільства до трагічних сторінок історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Напередодні  відзначення  Дня  пам’яті  жертв політичних  репресій начальник   управління   праці   та   соціального   захисту   населення      С. Воронецький, працівники управління  відвідали колишніх репресованих та політв’язнів, надали їм матеріальну допомогу та продуктові набори.

Під час зустрічі жителі міста, яким довелося пройти крізь горнило переслідувань, поділилися своїми спогадами про пережите та висловили вдячність представникам влади за увагу до тих, хто зазнав репресій радянського режиму.

Заради  відродження національної пам'яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства потрібно вшанувати пам’ять репресованих українців та передати історію про їх біль наступним поколінням українців.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.