Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Свято Матері в Центрі реабілітації «Родинний затишок»

Міжнародний День Матері є, безумовно, найсвітлішим і теплим святом. Адже мама - це головна хранителька домашнього вогнища, найближча і найрідніша людина, яка завжди подасть руку допомоги і підтримки.

Свято Матері є світлим святом, святом подяки, поклоніння, поваги до Тієї,  хто дарує світу нове життя, хто своїми молитвами рятує та оберігає найбільший свій скарб – дитя.

Людське життя –  найбільший дар, а дарує його людству Мати. В однієї матері народжується і зростає дитятко, яке приносить лише радість і втіху, інша мати народжує «особливе» дитя, яке завжди буде поруч зі своєю мамою, яке ніколи не стане дорослим і самостійним, яке завжди потребуватиме догляду, підтримки та допомоги…

Саме таких матерів – матерів «особливих дітей», 11.05.2017 р. вшановували в Центрі реабілітації «Родинний затишок». Адже ці люди  несуть свій хрест по-справжньому достойно, тому вони  заслуговують на особливе відношення і особливе свято…

        Таке особливе свято відбулося у Центрі реабілітації «Родинний затишок», а особливе тому, що підопічні разом із фахівцями та керівником  А. Корчинською дуже ретельно готувалися до нього, адже діти так хотіли побачити в очах своїх матерів гордість за них та їхні успіхи. А ще особливе тому, що мами надзвичайно підтримували своїх дітей і дуже чекали на їхні виступи, а також тому, що на свято завітали довгоочікувані гості – керуючий справами виконавчого комітету міської радиЮ. Сабій, начальник управління праці та соціального захисту населення С. Воронецький,   заступник   начальника   управління   праці  та соціального захисту населення

В. Костенецька,   начальник  управління  фінансів Департаменту соціального захисту ХОДА – Л. Гурина та духовенство – Протоієрей Олександр із Георгієвської Церкви.

       Святкування Дня Матері - це давня традиція українського народу, яку ми намагаємося підтримувати та шанувати, тому висловлюємо щиру подяку запрошеним матерям та гостям, які завітали на наше свято.

     На завершення свята підопічні ласували солодощами, якими пригостив Митрополит Антоній Покровського  кафедрального собору.

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.