Сайт Президента України
Сайт Верховної ради України
Урядовий портал
Міністерство соціальної політики України
Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА
Хмельницька міська рада
ПРОСКУРІВ газета Хмельницької міської ради
Звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху

Підопічні закладу «Родинний затишок» у реабілітаційному Центрі «Школа здоров’я» с. Печіське

28 квітня 2017 року благодійний фонд «Хесед Бешт», організував поїздку та цікаве дозвілля, у супроводі фахівців, для підопічних Центру «Родинний затишок» та Хмельницького фонду соціального захисту та реабілітації інвалідів з дитинства до реабілітаційного Центру «Школа здоров’я» в селищі Печіське.

   Дозвілля підопічних Центру є та організовується працівниками Центру систематично.   Організувавши поїздку, у співпраці з благодійним фондом, ми намагались дати можливість їм наблизитись до природи, насолодитись краєвидами, відпочити від повсякденного та буденного життя та практично ознайомитися з реабілітаційним Центром «Школа здоров’я» та особливостями його діяльності.

  Фахівці реабілітаційного Центру «Школа здоров’я» організували цікаву та розважальну програму для підопічних: грали на фортепіано класичні та українські народні пісні, а підопічні співали, танцювали вальс під гру на фортепіано; кожен підопічний пробував долучатися до імпровізованої гри. Підопічні мали нагоду переглянути цікаві відео сюжети про неповносправних,але талановитих людей в танцювальному мистецтві. Крім того, ми дуже вдячні працівникам за смачний сніданок та обід.

 Після цього фахівці завели молодь на галявину, прилеглої території,  звідки видно дорогу, поля, де вони мали можливість відпочити, нарвати кульбаби для плетіння віночків та насолоджуватися квітучими деревами їх неповторними ароматами; приймати участь в іграх, змаганнях, бесідах у зручних альтанках, співаючи українські та сучасні пісні.

     Фахівці зосередили увагу підопічних також на правилах безпеки поведінки під час організації подібних виїздів за місто та поведінки в групі.

   Екскурсія викликала масу позитивних емоцій, адже ж більшість з підопічних  перебувають у закритих стінах квартир, в обмеженому спілкуванні, а навколишній світ «бачать» лише із зачиненого вікна. Саме тому, співпраця з іншими реабілітаційними Центрами важлива і необхідна для нашої молоді, організоване дане дозвілля, працівниками Центру «Школа здоров’я» в природних умовах дало можливість пізнавати природу, чути її, доторкнутись до неї та зрозуміти важливість бережного ставлення до навколишнього світу та один до одного.

  

 


Розробник сайту Бітюков Р. В.